// جمعه, ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰

بخش آنلاین بازی GTA V احتمالا یک نقشه‌ی جدید دریافت کند

بخش آنلاین بازی GTA V به‌زودی بزرگ‌ترین آپدیت خود را دریافت می‌کند و باتوجه‌به ویدیویی که به‌تازگی منتشر شده است به نظر می‌آید یک نقشه‌ی جدید به این بازی اضافه شود.

ما می‌دانیم بازی Grand Theft Auto Online قرار است به‌زودی بزرگ‌ترین به‌روزرسانی خود را دریافت کند و مدتی می‌شود که طرفداران در مورد اینکه این آپدیت شامل چه محتویاتی خواهد بود در حال گمانه زنی بوده‌اند. امروز  تیم Rockstar اولین تیزر تبلیغاتی بزرگ خود را درمورد این به‌روزرسانی منتشر کرده است. به نظر می‌رسد که این آپدیت یک نقشه‌ی جدید را به بازی اضافه کند تا بازیکنان بتوانند کارهای بیشتری را انجام دهند. در ادامه شما می‌توانید نگاهی به این تیزر بیندازید.

گویا طرفداران از اینکه سازندگان تمام تمرکزشان را روی ساخت محتوا برای GTA Online گذاشته‌اند، ناراضی هستند؛ چرا که به نظر آنها این موضوع باعث می‌شود راک‌استار سراغ ساخت بازی جدید این مجموعه یعنی GTA VI نرود. البته مشخص است که وقتی این بازی بیش از ۱۳۵ میلیون نسخه فروش کرده باشد، کنار گذاشتن آن هم مشکل است و تا زمانی‌که بازیکنان همچنان برای دریافت آیتم‌های درون بازی هزینه کنند، مشخص است که بازی برای زمان بیشتری فعال خواهد ماند.

با صرف‌نظر از اینکه این آپدیت چه معنای برای سایر پروژه‌های استودیو راک استار دارد، بسیاری از طرفداران از اضافه شدن نقشه‌ای جدید به بخش آنلاین بازی GTA V بسیار راضی خواهند بود.

باتوجه‌به اینکه ویدیو منتشر شده فقط یک تیزر است، ما دقیقاً نمی‌دانیم که این به‌روزرسانی چه زمانی منتشر می‌شود. اما به نظر می‌آید که لازم نیست زمان چندان زیادی را برای دستیابی به محتویات این آپدیت صبر کنیم.

بازی GTA V روی رایانه‌های شخصی ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است و در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل بعد در دسترس قرار خواهد گرفت.

دانلود از آپارات


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده