// چهار شنبه, ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۲

زمان برگزاری مراسم گیم اواردز 2020 مشخص شد

مراسم The Game Awards 2020 در قالب رویدادی دیجیتالی که درون استودیوهایی داخل توکیو، لس آنجلس و لندن ساخته و پخش خواهد شد، مثل همیشه به انتخاب بهترین بازی های سال می‌پردازد.

در تاریخ ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر) منتظر برگزاری رویداد جذاب گیم اواردز باشید. جف کیلی در مقام تهیه‌کننده و مجری این رویداد اعلام کرد که امسال به خاطر کووید 19/ویروس کرونا باید The Game Awards به‌صورت دیجیتالی برگزار شود. «گیم اواردز 2020» عملا از سه استیج دیجیتالی مختلف در سه کشور متفاوت (بریتانیا، ژاپن و آمریکا) پخش خواهد شد و همان‌گونه که انتظار داریم، شامل رونمایی‌ها و تریلرهای جذابی خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که بازی‌های عرضه‌شده تا کدام روز از سال ۲۰۲۰ میلادی در گیم اواردز امسال شرکت داده می‌شوند

همچنین به مناسبت برگزاری گیم اواردز 2020، انتظار رفتن به استقبال تخفیفات مختلف در فروشگاه‌های دیجیتالی بازی و عرضه‌ی دموهایی برای آثار مورد انتظار را داشته باشید. راستی از امسال به بعد یک جایزه به بازی برتری تعلق می‌گیرد که تمام تلاش خود را برای حمایت از گیمرهای دارای شرایط جسمانی خاص کرده باشد؛ اثری که با ارائه‌ی گزینه‌های متفاوت در تنظیمات باعث شود که گیمرهای محترم نابینا، ناشنوا یا دارای هرگونه ضعف جسمی دیگر، بتوانند مثل همه‌ی بازیکنان از بازی‌ها لذت ببرند.

لازم به ذکر است که رویداد گیم اواردز 2020 با کیفیت 4K Ultra HD در ۴۵ پلتفرم آنلاین همچون یوتیوب و توئیچ پخش زنده خواهد داشت. البته مطابق اخبار بازی ما هنوز نمی‌دانیم که بازی‌های عرضه‌شده تا چه تاریخی در گیم اواردز 2020 شرکت داده می‌شوند. در نتیجه هنوز مشخص نیست که آیا بازی Assassin's Creed Valhalla و «سایبرپانک 2077» در گیم اواردز 2020 رقابت می‌کنند یا باید به رقابت در گیم اواردز 2021 بپردازند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده