// دوشنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶

ویدیوی جدید The Medium حضور تروی بیکر در بازی را تایید می کند

Bloober Team ویدیویی جدید از بازی The Medium منتشر کرده است که در آن پشت صحنه بازی و روند ساخت آن را شاهد هستیم و همچنین حضور تروی بیکر را در بازی تایید می‌کند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت Bloober Team ویدیویی از بازی The Medium منتشر کرده است که روند ساخت این بازی ترسناک را نشان می‌دهد. در این ویدیو که می‌توانید در زیر تماشا کنید، شاهد صحبت کردن طراح ارشد بازی و یکی از تهیه کنندگان آن هستیم که در مورد اهداف تیم توسعه بازی و روند ساخت آن توضیحاتی را ارائه می‌دهند. در این بین داستان بازی و بخش‌هایی از گیم‌پلی آن نیز به نمایش درمی‌آید.

دانلود ویدیو از آپارات

در پایان این ویدیو همچنین تایید شد که تروی بیکر صداپیشگی شخصیت The Maw را در بازی The Medium بر عهده دارد که به‌دنبال شکار شخصیت اصلی داستان است و ما درواقع گوشه‌ای از ضبط صدای بیکر را در این ویدیو مشاهده می‌کنیم. پیش‌تر در زومجی و در قالب یک مقاله، نگاهی به ویژگی‌های جالب این بازی ترسناک انداختید. همچنین در تریلر قبلی بازی شاهد وجود دو دنیای موازی در بازی بودید. کسانی که قصد دارند این بازی را روی کامپیوتر تجربه کنند، شاید جالب نباشد اگر بدانند که برای اجرای The Medium با پایین‌ترین کیفیت به یک کارت گرافیک GTX 1060 نیاز است.

بازی The Medium در حال حاضر قابل پیش‌خرید است و می‌توانید برای کامپیوتر (از طریق استیم) و ایکس باکس سری ایکس، آن را تهیه کنید. این بازی ترسناک قرار است در تعطیلات سال جاری میلادی منتشر شود.


منبع TWInfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده