نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵

بازی Streets of Rage 4 در نیمه اول سال 2020 منتشر می‌شود؛ تایید بازگشت آدام هانتر

سازندگان بازی Streets of Rage 4 با انتشار تریلری ضمن تایید شخصیت دیگری اعلام کردند که این بازی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

در جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از بازی Streets of Rage 4 منتشر شده است. در طول برنامه Indie World، شرکت DotEmu تریلر جدیدی از قسمت چهارم بازی Streets of Rage را منتشر کرده که در این تریلر شاهد تایید بازگشت شخصیت آدام هانتر هستیم که ظاهر نسبتا متفاوتی نسبت به شماره اول بازی پیدا کرده است. علاوه‌بر نمایش گیم پلی بازی، در طول تریلر تایید شد که بازی Streets of Rage 4 در نیمه اول سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد که هنوز زمان دقیقی برای آن نیز اعلام نشده است. پیش از این حضور شخصیت چری هانتر که دختر آدام هانتر است، در این بازی تایید و اعلام شده بودتریلر معرفی تایید بازگشت شخصیت آدام هانتر در بازی Streets of Rage 4 را ازطریق صفحه رسمی DotEmu در یوتیوب تماشا کنید.

بازی Streets of Rage 4

بازی Streets of Rage 4 قرار است در تاریخ نامشخصی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌هایی چون ویندوز، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و همچنین نینتندو سوییچ منتشر شود. علاوه‌بر آدام هانتر و چری هانتر، تاکنون بازگشت اکسل استون و بلیز فیلدینگ در بازی تایید و اعلام شده است و حداقل طبق تصویر پایان تریلر، یک شخصیت دیگر نیز قرار است در قسمت چهارم بازی Streets of Rage حضور داشته باشد که هویت این شخصیت فعلا مشخص نیست. بازی Streets of Rage 4 درواقع قسمت چهارم یکی از مجموعه‌های بسیار محبوب و قدیمی در سبک Beat 'em Up است که استودیوهای Guard Crush Game و Lizardcube وظیفه ساخت آن را بر عهده دارند.


منبع Venturebeat
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده