نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

فیلمبرداری شخصیت‌های جول و الی در بازی The Last of Us: Part 2 به پایان رسید

بنابر اعلام نیل دراکمن، فیلم‌برداری سکانس‌های مربوط‌به دو کاراکتر اصلی بازی The Last of Us: Part 2 یعنی الی و جول به‌طور کامل به پایان رسیده است.

آیا واقعا بازی The Last of Us: Part II در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد؟ هرچند از تحقق این موضوع کاملا مطمئن نیستیم، ولی بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند که این موضوع حقیقت دارد. حال و در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ظاهرا این پروژه به نقطه عطف مهمی دست یافته است؛ چرا که نیل دراکمن، کارگردان و نویسنده بازی به‌شدت مورد انتظار The Last of Us: Part II ازطریق توییتر اعلام کرد که «جاه‌طلبانه‌ترین فیلم‌برداری سینمایی که تابه‌حال انجام داده‌ایم» به پایان رسیده است. این توییت شامل تصویری از بازیگران اصلی اثر یعنی تروی بیکر (جول) و اشلی جانسون (اِلی) است که لباس موشن کپچر را بر تن دارند.

این پایان پروسه ضبط بازیگری الی، جول و جاه‌طلبانه‌ترین فیلم‌برداری سینمایی که تاکنون انجام داده‌ایم، است. اشک‌ها جاری بود...

The Last of Us: Part 2

با عنایت به جمله «اشک‌ها جاری بود» در این توییت می‌توان گفت که استودیو ناتی داگ اثر احساسی دیگری را برای طرفداران تدارک دیده است. با تمام این تفاسیر، قرار داشتن بازی در مراحل پایانی ضبط موشن کپچر به معنای فاصله کوتاه آن با تاریخ انتشار نخواهد بود و از حالا مراحلی نظیر اصلاح جلوه‌های صوتی، صداگذاری، پولیش، بهبود مکانیزم‌های گیم‌پلی و موارد دیگر در برنامه کاری سازندگان قرار می‌گیرد.

پیش از این، نیل دراکمن از پایان پروسه موشن کپچر یکی از کاراکترهای بازی با نقش‌آفرینی لورا بیلی خبر داد و حضور یک رپر معروف در پروسه موشن کپچرینگ بازی را با توییت جدیدی تایید کرد. افزون بر این، به پایان رسیدن روند ضبط آخرین صحنه بازی The Last of Us: Part 2 از موارد دیگری بود که دو روز پیش ازطریق توییتی به بازیکنان مخابره شد. تابه‌حال تاریخ انتشار رسمی بازی The Last of Us Part 2 اعلام نشده است و تنها می‌دانیم که این بازی به‌صورت انحصاری برای پلی‌ استیشن 4 منتشر خواهد شد.


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده