نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸

تاریخ انتشار بازی Dakar 18 با انتشار تریلر جدیدی اعلام شد

کمپانی دیپ سیلور با انتشار تریلر جدیدی تاریخ انتشار بازی جهان‌باز مسابقه‌ای Dakar 18 را اعلام کرد.

در دی ماه سال گذشته کمپانی دیپ سیلور، استودیو بیگمون اینترتینمنت و سازمان ورزشی آموری بازی جهان‌باز مسابقه‌ای Dakar 18 را که سومین بازی ویدیویی ساخته شده بر اساس مسابقات داکار است، معرفی کردند. حال و در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تریلر جدیدی از بازی Dakar 18 منتشر شده است که در کنار نمایش انواع مختلف وسایل نقلیه‌ای که بازیکنان می‌توانند کنترل آن‌ها را به دست بگیرند، تاریخ انتشار بازی را مشخص می‌کند که بر این اساس در تاریخ بیستم شهریورماه (۱۱ سپتامبر) شاهد عرضه بازی برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان خواهیم بود.

بازی Dakar 18 امکان کنترل انواع مختلفی از وسایل نقلیه اعم از موتورسیکلت، ای تی وی‌ها (خودرو همه‌جارو)، ماشین‌ها، کامیون‌ها و یو تی وی‌ها را برای بازیکنان فراهم می‌کند که تریلر جدید بازی نیز نگاهی به آن‌ها می‌اندازد. افزون بر این، تریلر جدید برخی از محیط‌های بازی را به نمایش در می‌آورد که شامل ۱۴ محیط جهان‌باز است و در کشورهای مختلف امریکای جنوبی نظیر آرژانتین، بولیوی و پرو پراکنده شده است.

از آن‌جایی که توسعه‌دهنده بازی Dakar 18 مجوزهای مربوط به استفاده از تیم‌ها، وسایل نقلیه و رانندگان اصلی حاضر در رالی داکار را از سازمان ورزشی آموری، مسئول برگزاری مسابقات داکار اخذ کرده است، در این بازی شاهد تمام تیم‌ها، وسایل نقلیه و رانندگان اصلی مسابقات خواهیم بود. شایان ذکر است که بازی Dakar 18 دارای حالت‌های تک‌نفره، Split-Screen و چندنفره آنلاین خواهد بود. پیش از این پائولو گومز، کارگردان بازی در رابطه با ساخت آن گفته بود:

ما در استودیو بیگمون اینترتینمنت، نسبت به همکاری با کمپانی کخ مدیا، مالک کمپانی دیپ سیلور و البته سازمان ورزشی آموری به منظور ارائه تجربه‌ای واقعی از مسابقات داکار به بازیکنان سراسر جهان افتخار می‌کنیم. به‌عنوان توسعه‌دهنده این بازی اطمینان داریم که بازی Dakar 18 بر‌ترین نمایش از رالی داکار در قالب یک بازی ویدیویی خواهد بود.

شما می‌توانید تصاویر و تریلر جدید بازی Dakar 18 را که وسایل نقلیه بازی را به تصویر می‌کشند، در ادامه مطلب مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده