نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸

بازی Rise of the Tomb Raider به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود

میجر نلسون، مدیر برنامه‌های ایکس‌ باکس اعلام کرد که بازی Rise of the Tomb Raider در ماه مارس به سرویس Xbox Game Pass راه می‌یابد.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Rise of the Tomb Raider یکی از بازی‌هایی خواهد بود که در ماه مارس به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود.

میجر نلسون، رئیس بخش ایکس‌ باکس لایو از طریق یک توییت جدید اعلام کرد که بازی Rise of the Tomb Raider در ماه مارس در دسترس کاربران سرویس Xbox Game Pass قرار می‌گیرد. این بازی یکی از هشت بازی در نظر گرفته شده برای ماه مارس است و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌شود، سایر بازی‌های این ماه مشخص نیست، اما احتمال می‌رود که یکی از آنها بازی Sea of Thieves باشد.

Xbox Game Pass

نلسون همچنین گفت که کمپانی مایکروسافت دیگر بازی‌های ماه مارس را هفته آینده اعلام خواهد کرد. در اوایل بهمن‌ماه امسال مایکروسافت اعلام کرد که در نظر دارد تا همه بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس وان را از همان روز عرضه برای کاربران سرویس Xbox Game Pass هم در دسترس قرار دهد که همزمان با تاریخ انتشار بازی Sea of Thives در تاریخ بیست و نهم اسفندماه (۲۰ مارس) کار خود را آغاز خواهد کرد.

سرویس ایکس باکس گیم پس دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 را تنها با پرداخت ۱۰ دلار در ماه برای شما فراهم می‌کند. ویژگی بارز این سرویس این است که بازی‌ها به صورت استریم اجرا نمی‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها را دانلود و روی کنسول خودتان نصب کنید.

شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده