نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹

نسخه Stone Mason Edition بازی God of War معرفی شد

فروشگاه گیم‌ استاپ نسخه کالکتور ویژه بازی مورد انتظار God of War را با نام Stone Mason Edition معرفی کرد.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که خرده فروشی گیم‌استاپ نسخه‌ی ویژه‌ای از بازی God of War، جدیدترین اثر در حال ساخت استودیو سانتا مونیکا را معرفی کرده است.

این نسخه ویژه Stone Mason Edition نام دارد و در کنار بازی اصلی شامل چندین موارد منحصربه‌فرد است. در این نسخه مجسمه ۹ اینچی کریتوس و پسرش آترئوس ساخته جِنتل جاینت، قاب فلزی محدود بازی، کَنده‌کاری برادران هولدرا، یک لیتوگرافی منحصربه‌فرد، یک نقشه‌ی پارچه‌ای، حلقه Stone Mason، جاسوئیچی سخنگوی سر میمیر (غولی در میان گروهی از خدایان که به دانش و خرد شهره بود و از چاه الهام و آگاهی واقع در یوتون‌هایم نگهبانی می‌کرد؛ چاهی که اودین با نوشیدن آب آن قدرت الهام و آگاهی از آینده را به دست آورد و به ناگزیر یکی از چشمانش را از دست داد)، و دو کنده‌کاری اسب و ترول به چشم می‌خورد.

محتوای دیجیتالی جذابی نیز در این نسخه وجود دارد که شامل سپر Defender of the Chosen، زره Death’s Vow، سپر Exile’s Guardian، پوسته متحرک برای پلی‌استیشن 4 و کامیک دیجیتالی بازی و یک کتاب هنری که ناشر هر دو کمپانی دارک هورس است. شما می‌توانید تصویری از محتوای نسخه ویژه Stone Mason Edition را در ادامه مشاهده کنید. همچنین به نظر می‌رسد که به زودی تاریخ انتشار بازی اعلام خواهد شد.

God of War: Stone Mason Edition

اگر می‌خواهید که اطلاعات بیشتری از بازی God of War به دست آورید، می‌توانید اطلاعات جدید انتشار یافته از سلاح‌ها و گیم‌پلی بازی را از اینجا مطالعه کنید. همچنین کمپانی سونی اخیرا تریلر جدیدی را از بازی به اشتراک گذاشته است که در جریان آن شاهد گوشه‌ای از داستان آترئوس هستیم. کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War در افتتاحیه‌ی رویداد PlayStation Experience 2017 به این نکته اشاره کرده است که روند ساخت بازی God of War بدون مشکل در حال پیگیری است و استودیو سانتا مونیکا در مراحل پایانی ساخت قرار دارد. در ادامه کوری بارلوگ مدت زمان بازی God of War را اعلام کرد که طبق گفته او «بین ۲۵ تا ۳۵ ساعت» خواهد بود.

نسخه جدید خدای جنگ در اوایل سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. تا زمان انتشار این بازی، می‌توانید با مقاله «دفتر خاطرات: از المپوس تا میدگارد با God of War» مروری بر خاطرات‌تان از این مجموعه محبوب و قدیمی داشته باشید. همچنین چندی پیش تاریخ ۲ فروردین به عنوان تاریخ انتشار این بازی از طریق فروشگاه پلی استیشن فاش شد که البته سازندگان این تاریخ را در جریان رویداد پلی‌استیشن اکسپرینس 2017 تایید نکردند و در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نیست.

شما می‌توانید نظرات خود را در خصوص این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید. 


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده