// جمعه, ۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۲

بازی موبایل Paladins Strike معرفی شد

بازی موبایل Paladins Strike از سوی کمپانی Hi-Rez معرفی و ثبت نام نسخه آلفای آن روی اندروید و iOS آغاز شد.

کمپانی های رز به واسطه ساخت و عرضه بازی Smite و بازی Paladins در بین بازیکنان سرا‌سر جهان شناخته شده است. حال بر اساس جدید‌ترین اخبار بازی موبایل، این کمپانی که در بین  اعضای آن برخی از سازندگان بازی‌های City of Heroes ،The Elder Scrolls IV: Oblivion و Call of Duty حضور دارند، جدید‌ترین بازی موبایل خود، یعنی بازی Paladins Strike را معرفی کرده است.

این بازی که به‌مانند دیگر بازی‌های مشهور کمپانی Hi-Rez Studios رایگان خواهد بود، نسخه فرعی بازی Paladins: Champions of the Realm محسوب می‌شود که هم‌اکنون بتای عمومی آن روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ویندوز و مک در دسترس است. بازی موبایل Paladins Strike بر‌ خلاف بازی Paladins در سبک تیر‌اندازی اول-شخص نیست و در عوض سبک MOBA برای آن انتخاب شده است. مسابقات این بازی به صورت پنج به پنج و در قالب قهرمانان بازی Paladins انجام خواهند شد. علاقه‌مندان به تجربه نسخه آلفای بازی Paladins Strike می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی بازی اقدام به ثبت‌نام کنند. تریلر معرفی بازی Paladins Strike را در زیر مشاهده می‌کنید:

برای دانلود تریلر از آپارات اقدام کنید

با وجود اینکه بسیاری از بازی‌های کمپانی های رز روی کنسول‌ها و پی سی منتشر شده‌اند، اما این کمپانی در زمینه بازی‌های موبایل چندان بی‌‌تجربه نیست. بازی موبایل Jetpack Fighter که در سبک اکشن پلتفرمر بود، اولین تجربه کمپانی مذکور در ساخت بازی‌ موبایل است که در سال ۲۰۱۶ روی پلتفرم‌های اندروید و iOS به صورت رایگان عرضه شد. علاوه بر این در دی ماه سال گذشته کمپانی های رز بازی کارتی Smite Rivals را برای انتشار روی پلتفرم‌های ویندوز، اندروید و iOS معرفی کرد، اما پس از دو ماه اعلام شد که ساخت این بازی متوقف شده است


منبع Touch Arcade
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده