// جمعه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱

تاریخ برگزاری کنفرانس بتسدا در E3 2017 مشخص شد

کمپانی بتسدا در جریان یک توییت تاریخ کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2017 را مشخص کرد.

چندی پیش بود که کمپانی مایکروسافت، اعلام کرد که در روز یکشنبه ۲۱ خرداد (۲۲ خرداد ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران) کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2017 را برگزار خواهد کرد. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی بتسدا نیز اعلام کرده است که در روز یکشنبه ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) کنفرانس خبری خود را برگزار خواهد کرد.

همچنین بتسدا در ادامه اعلام کرده است که ساعت برگزاری مراسم با مایکروسافت تداخلی ندارد و می‌توان انتظار داشت که مثل سال پیش، کنفرانس خبری بتسدا در ۷ بعد از ظهر به وقت PT یا ۶:۳۰ صبح روز دوشنبه ۲۲ خرداد به وقت ایران برگزار شود. اگر الکترونیک آرتز نیز همانند سال پیش برنامه خود را پیش ببرد، احتمال دارد این کمپانی نیز در روز یکشنبه کنفرانس خود را برگزار کند. همچنین دو کمپانی دیگر سونی و یوبی سافت نیز هنوز اطلاعاتی از برنامه E3 2017 خود منتشر نکرده‌اند ولی احتمال می‌رود در همان روز دوشنبه شاهد کنفرانس خبری آن‌ها باشیم.

بتسدا در جریان این توییت خود، با مایکروسافت به دلیل تغییر روز برگزاری کنفرانسش شوخی کوچکی نیز کرد. نمایشگاه E3 2017 در تاریخ ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) شروع خواهد شد و تا ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن) ادامه خواهد داشت.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده