// یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲

سازنده Gran Turismo Sport اطلاعات جدیدی از روند ساخت و ماشین‌های بازی ارائه کرد

کازونوری یامائوچی، کارگردان بازی Gran Turismo Sport، در مصاحبه‌ای اطلاعات جدیدی از روند ساخت و تعداد تقریبی ماشین‌های بازی ارائه کرده است. با زومجی همراه باشید.

بازی Gran Turismo Sport اولین بار در جریان رویداد هفته بازی‌های پاریس ۲۰۱۵ معرفی شد و قرار است در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) برای پلی‌استیشن 4 عرضه شود. حال کازونوری یامائوچی، کارگردان این بازی، مصاحبه‌ای با سایت چینی سینا داشته و اعلام کرده که روند ساخت بازی بدون هیچ مشکلی پیگیری می‌شود و بازی بدون هیچ مشکلی در زمان اعلام شده عرضه خواهد شد:

ما هر روز به سختی کار می‌کنیم و بازی هم روز به روز بهتر می‌شود. زمانی که نمایشی از بازی را در لندن منتشر کردیم، ۵۰ درصد مراحل ساخت آن سپری شده بود و حال ۷۰ درصد بازی آماده است. ولی هنوز هم بخش‌های زیادی از بازی هستند که می‌توان آن‌ها را بهبود داد.

Gran Turismo Sport در زمان عرضه شامل ۱۴۰ ماشین خواهد بود که بنا به گفته یامائوچی، این تعداد در آینده از طریق DLC‌ها بیشتر می‌شود:

به نظرم در پایان شاهد ۴۰۰ تا ۵۰۰ ماشین در بازی خواهیم بود. تمامی این ماشین‌ها دوباره مدل‌سازی شده‌اند و شاهد ماشین‌های استاندارد نخواهیم بود.

از آنجایی که قرار است ماشین‌های زیادی به بازی اضافه شوند، می‌توان انتظار داشت که سازندگان برای سال‌های طولانی از آن پشتیبانی خواهند کرد. کارگردان بازی در بخش پایانی صحبت‌های خود هم اعلام کرد که ممکن است کنترلر‌های فرمان‌شکل پلی‌استیشن 3 در این بازی قابل استفاده باشند:

این روز‌ها کنترلر‌های زیادی به شکل فرمان در بازار وجود دارند که می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. با این حال ما سعی می‌کنیم امکان استفاده از کنترلر‌های پلی‌استیشن 3 را ممکن کنیم.

Gran Turismo Sport توسط استودیو پالی‌فونی دیجیتال ساخته می‌شود و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. البته در این بازی شاهد آب و هوا و نورپردازی پویا نخواهیم بود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده