نویسنده: فریده صالحی
// شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

جدیدترین مجموعه شرکت BOOM! Studios با حضور کیانو ریوز معرفی شد

اخیرا کیانو ریوز در مجموعه BRZRKR به مت کینت و همچنین الساندرو ویتی پیوست؛ این سری کتاب کمیک داستان یک جنگجوی جاودان را حکایت می‌کند که به‌دنبال جواب‌هایی درباره وجود خود می‌گردد.

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، ستاره فیلم John Wick (جان ویک) یعنی کیانو ریوز قرار است در پاییز سال جاری برای اولین‌بار در دنیای کتاب‌های کمیک هم حضور پیدا کند. این مجموعه که به شرکت بووم استودیوز تعلق دارد، با نام BRZRKR عرضه خواهد شد. نویسنده این مجموعه مت کینت و هنرمند آن هم الساندرو ویتی است که در این ۱۲ قسمت با کیانو ریوز همکاری خواهند کرد. نتیجه کار این هنرمندان داستانی است که ماجراهای یک جنگجوی جاودان را حکایت می‌کند؛ کسی که به‌دنبال جواب سؤال‌های خود درباره موجودیت‌اش می‌گردد. بیانیه کامل و یک سری تصاویر پیش‌نمایش مختلفی از این مجموعه هم منتشر شده است.

براساس برنامه‌ریزی‌ها، قسمت اول این مجموعه قرار است در ماه اکتبر سال جاری میلادی (مهر یا آبان) منتشر شود. مردی که فقط با نام برزرکر شناخته می‌شود، یک انسان نیمه-جاودان و نیمه-خدا است، نفرین شده و چاره‌ای جز اعمال خشونت ندارد... حتی تا جایی که حاضر است عقل خود را هم فدا کند. اما برزرکر بعد از چرخیدن در سرتاسر دنیا آن هم به مدت چندین قرن، بالاخره توانست در یک جا پناه بگیرد. او به استخدام دولت ایالات متحده درآمد تا در مبارزه‌ها شرکت کند؛ اما نحوه مبارزه او برای دیگران بسیار خشن و بسیار خطرناک به حساب می‌آمد. برزرکر قرار بود که در قبال این همکاری، یک چیزی را که دوست داشت، دریافت کند. او قصد داشت حقیقت واقعی را درباره وجود خودش و این عطش بسیار زیادی که نسبت به خون دارد، بفهمد؛ او دوست داشت که بفهمد این ماجرا بالاخره چگونه به پایان می‌رسد.

الساندرو ویتی در رابطه با این مجموعه اینطور صحبت کرد: «من در حال بازدید از شهر نیویورک بودم که شرکت بووم استودیوز به سراغ من آمد تا درباره BRZRKR با من صحبت کند. به محض اینکه من متوجه شدم که قرار است با مت کینت و همچنین کیانو ریوز کار کنم، بلافاصله هیجان‌زده شدم زیرا می‌دانستم که قرار است تجربه بسیار هیجان‌انگیزی باشد. حدس من هم درست از آب درآمد! این سری کتاب کمیک هر چیزی را که من کشیدن آن را دوست دارم، در خودش دارد. نمی‌توانم صبر کنم که به فروشگاه‌ها بیاید و هیجان خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارم».

ریوز در ادامه این صحبت‌ها، اینگونه نظر خود را درباره این مجموعه اعلام کرد: «من از زمانی‌که یک پسر کوچک بودم، علاقه خیلی زیادی به کتاب‌های کمیک داشتم. این کتاب‌ها هم از لحاظ هنری، تاثیر بسیار زیادی را روی من می‌گذاشتند. بالاخره این فرصت عالی را به‌دست آوردم تا مجموعه BRZRKR خلق و در همین حین هم با افسانه‌های این صنعت همکاری کنم. دیگر همکاران من هم که در شرکت بووم استودیوز کار می‌کنند، شرایطی را فراهم کردند تا یکی از رویاهای من تبدیل به واقعیت شود».

کینت هم به نوبه‌ی خوب حرف‌هایی را درباره این مجموعه عنوان کرد که به شرح زیر است:

بهترین همکاری را ما داریم زیرا هر کدام از همکاران، یک چیز منحصربه‌فرد و خاص را ارائه می‌کنند. در سری کتاب کمیک BRZRKR، ما هر چیزی را که دوست داشتیم در یک ظرف ریختیم و مخلوط کردیم: داستانی درباره یک جنگجوی جاودان که با تاریخ عجین شده است، توطئه‌های مختلف، روایت‌های معنوی و یک سری صحنه‌های اکشن و خشن که خیلی به روند داستان کمک می‌کنند. همه این‌ها با یک هدف شدید و درنهایت هم یک کشف دلخراش ترکیب می‌شوند. الساندرو ویتی یک هنرمند کتاب‌های کمیک است که به کشور ایتالیا تعلق دارد. او به‌خاطر کارهایی که در همان ایتالیا، فرانسه و ایالات متحده چاپ کرده، شهرت بسیار زیادی را به‌دست آورده است.

تصاویر مختلفی که از این سری کتاب کمیک منتشر شده است:


منبع cbr
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده