// پنجشنبه, ۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۰

جانی دپ بیشترین دستمزد را در بین بازیگران هالیوود دریافت کرده است

بر طبق اعلام مجله فوربس، جانی دپ بیشترین دستمزد را در سال ۲۰۱۵ در بین بازیگران هالیوود دریافت کرده است. وی علی‌رغم حضور و ایفای نقش در برخی ازفیلم‌های نه چندان پرفروش‌  امسال توانسته است این رتبه را بدست آورد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

مجله فوربس، امسال نیز مانند هر سال، لیست پردرآمدترین هنرپیشه‌های مرد هالیوود را منتشر کرد که در این میان جانی دپ توانسته رتبه اول را کسب کند. از بین نقش‌های ایفا شده توسط جانی دپ در فیلم‌های نه چندان پرفروش امسال می‌توان به نقش لرد چارلی در فیلم کمدی مورتدکای (Mortdecai) و دکتر ویل کاستر در برتری (Transcendence) اشاره کرد. در واقع، فیلم‌های اخیر دپ به ازای هر دلار دستمزد او مبلغ ۱.۲۰ دلار بازگشت سرمایه داشته‌اند.

پس از جانی دپ و در رتبه دوم، دنزل واشنگتن با ۶.۵۰ دلار بازگشت سرمایه به ازای هر ۱ دلار دستمزد قرار دارد. نزدیکترین رقیب واشنگتن، ویل فرل است که با ۶.۸۰ دلار بازگشت سرمایه به ازای هر دلار دستمزد در رتبه سوم جای گرفته است. به منظور مقایسه این ارقام، لازم به ذکر است که طبق گزارش وب‌سایت ای‌وی کلاب، کریس اوانز، ستاره فیلم کاپیتان آمریکا به ازای هر دلار دستمزد مبلغ ۱۸۱.۸ دلار بازگشت سرمایه داشته است.

اوایل امسال فیلم توده سیاه (Black Mass) با ایفای نقش جانی دپ در قالب مجرم بدنام، وایتی بولگار اکران شد. اخیرا اعلام شد که قسمت پنجم فیلم دزدان دریایی کارائیب به ریشه‌های این سری باز خواهد گشت و جانی دپ باری دیگر نقش جک اسپارو را ایفا خواهد کرد.

منبع: IGN


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده