نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

حضور لیدی گاگا در نقش هارلی کویین در تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم جوکر 2

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری فیلم Joker: Folie à Deux منتشر شده است که در آن شاهد حضور لیدی گاگا در نقش هارلی کویین هستیم.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Joker: Folie à Deux در شهر لس آنجلس همچنان ادامه دارد و مدتی پیش در تصاویر پشت صحنه آن شاهد بازگشت جوکر با بازی واکین فینیکس به خیابان‌های گاتهام بودیم. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید دنباله فیلم جوکر منتشر شده است. در تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم Joker 2 در لس آنجلس می‌توان لیدی گاگا را مشاهده کرد که در این فیلم قرار است نقش هارلی کویین را بازی کند و اکنون می‌توان او را در خیابان‌های گاتهام مشاهده کرد. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

واکین فینیکس در نقش جوکر، لیدی گاگا در نقش هارلی کویین، زازی بیتز در نقش سوفی داموند، برندن گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لافلند و هری لاتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Joker: Folie à Deux حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. تاد فیلیپس وظیفه کارگردانی فیلم جوکر 2 را بر عهده دارد و به‌همراه اسکات سیلور برای نوشتن فیلمنامه این فیلم بازگشته است. فیلم Joker به‌عنوان اولین فیلم یک میلیاردی با درجه سنی بزرگسال، توانست بیش از ۱/۰۷۴ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کند.

اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم Joker 2 در دسترس نیست، اما گفته‌ می‌شود مه بخش زیادی از اتفاقات فیلم در تیمارستان آرکام جریان دارد. نام Folie à Deux یا جنون مشترک به‌عنوان یک اختلال روانی تعریف می‌شود که این اختلال روانی معمولا بین دو یا گاهی حتی بیش از دو نفر که به لحاظ عاطفی به یکدیگر نزدیک هستند، مشترک است. باتوجه‌به اینکه جوکر به داشتن روابط وابسته روانی به شخصیت‌هایی مثل بتمن و هارلی کویین معروف است، این عنوان می‌تواند برای دنباله فیلم جوکر مناسب باشد. همچنین فیلم Joker: Folie à Deux قرار است به شکل موزیکال ساخته شود.

فیلم Joker: Folie à Deux برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۳ مهر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده