نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

تغییر یکی از بازیگران اصلی سریال Suicide Squad

جیمز گان از تغییر یکی از بازیگران اصلی سریال Peacemaker، اسپین آف فیلم The Suicide Squad با بازی جان سینا خبر داده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از بازیگران سریال Peacemaker تغییر پیدا کرده است. فردی استروما، بازیگر سریال Bridgerton جایگزین کریس کنراد در سریال پیش درآمد براساس فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) شده است. این سریال براساس شخصیت پیس‌میکر در دست ساخت است که در آن شاهد بازگشت جان سینا نیز خواهیم بود. در حال حاضر مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Peacemaker در جریان است که انتظار می‌رود به‌زودی به پایان برسد. 

استروما نقش ویجیلانتی را در بر عهده دارد که آدریان چیس نام واقعی او است. آدریان چیس یک مبارز تن به تن، یک تیرانداز فوق‌العاده و استاد پرتاب طناب است. او یک شهروند عادی شهر نیویورک بود که پس از قتل همسر و فرزندانش توسط اوباش، حالا خود به‌دنبال برقراری عدالت است. ویجیلانتی همچنین توانایی بهبود سریع و بازسازی جای جراحات پس از زخم و جراحات ناشی از چاقو یا اسلحه را نیز دارد. کنراد پیش از این قرار بود نقش این شخصیت را بازی کند که به علت اختلاف نظر از پروژه جدا شده است.

فردی استروما در سریال The Crew

جان سینا برای نقش‌آفرینی دوباره در نقش پیس‌میکر در سریال آن باز خواهد گشت. این سریال قرار است به منشا داستانی شخصیت پیس‌میکر و پیش از اتفاقات فیلم The Suicide Squad بپردازد. علاوه‌بر سینا و استروما، استیو ایجی، دانیل بروکس، رابرت پاتریک، جنیفر هالند، چاکوودی ایووجی، لاکلین مونرو، کریستوفر هیردال و انی چانگ، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Peacemaker حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

سریال Peacemaker قرار است در هشت قسمت تولید و در اوایل سال ۲۰۲۲ از شبکه HBO Max منتشر شود. جیمز گان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است. همچنین فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ اوت (۱۵ مرداد) برنامه‌ریزی شده است که همزمان با اکران، این فیلم قرار است ازطریق سرویس استریم HBO Max به مدت یک ماه نیز منتشر شود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده