نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

کتاب خواندن کینگ شارک در تریلر جدید فیلم The Suicide Squad

جیمز گان نسخه دیگری از تریلر فیلم The Suicide Squad را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدید بسیاری است.

هفته گذشته بود که بالاخره اولین تریلر رسمی فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحاری) منتشر شد و توانست مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر دیگری از قسمت جدید فیلم Suicide Squad منتشر شده است. این تریلر حاوی تصاویر جدید بسیاری است و طبق گفته جیمز گان، کارگردان و نویسنده فیلم، این تریلر درواقع نسخه Green Band آن است که برای نمایش در سالن‌های سینما تهیه و منتشر شده است و گان درواقع تصمیم نداشته تا یک تریلر را دو یا چند بار به مردم و طرفداران نشان دهد؛ حتی اگر باعث بیشتر شدن کار وی شده باشد.

این تریلر با اینکه حاوی تصاویر با خشونت کمتری است، اما حاوی تصاویر جالبی از جمله خواندن یک کتاب برعکس توسط کینگ شارک یا تصاویر بیشتری از شخصیت شرور و منفی استارو است و از آنجایی که به‌خاطر برخی از صحنه‌ها امکان آپلود تریلر نیست، شما در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم The Suicide Squad را در صفحه رسمی برادران وارنر در یوتیوب تماشا کنید.

مارگو رابی، ادریس البا، جای کورتنی، وایولا دیویس، جوئل کینامن، جان سینا، استیو ایجی، دیوید دستمالچیان، دنیلا ملکیور، فلولا بورگ، ناتان فیلیون، مایکل روکر، میلینگ ان‌جی، آلیس براگا، پیتر کاپالدی، پیت دیویدسون، تایکا وایتیتی، سیلوستر استالونه، واکین کوسیو، شان گان، جنیفر هالند، استورم رید و خوان دیه‌گو بوتو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Suicide Squad حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ اوت (۱۵ مرداد) برنامه‌ریزی شده است که همزمان با اکران، این فیلم قرار است ازطریق سرویس استریم HBO Max به مدت یک ماه نیز منتشر شود


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده