// پنجشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۴

تلاش امیلی بلانت برای بقا در تریلر نهایی فیلم A Quiet Place 2

پارامونت امروز تریلر جدید و نهایی فیلم A Quiet Place Part 2 با بازی امیلی بلانت را منتشر کرد که در آن به اکران این فیلم ترسناک در سینماها تاکید شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم A Quiet Place: Part 2 (یک مکان ساکت: قسمت دوم) منتشر شده است. پارامونت طبق وعده خود امروز تریلر نهایی دنباله فیلم A Quiet Place (یک مکان ساکت) را منتشر کرد که حاوی تصاویر بیشتری از روز شروع حمله هیولاها تا اتفاقات قسمت دوم هستیم که در آن شخصیت امیلی بلانت در حالش برای نجات خود و فرزندانش است که باید با این هیولاهای بی رحم در طول فیلم مواجه شود. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را در یوتیوب تماشا کنید.

امیلی بلانت در نقش اولین ابوت، میلیسنت سیموندز در نقش ریگن ابوت، نوآ جوپ در نقش مارکوس ابوت، کیلین مورفی و جایمن هانسو، از جمله بازیگرانی هستند که در دنباله فیلم A Quiet Place حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، جان کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place 2 را نیز بر عهده داشته است. علاوه‌بر فیلم A Quiet Place: Part 2، اسپین‌آف فیلم یک مکان ساکت براساس ایده‌ای از جان کرازینسکی نیز در دست ساخت است که جف نیکولز وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه اسپین‌آف فیلم A Quiet Place را بر عهده گرفته است. اتفاقات اسپین‌آف بدون نام «یک مکان ساکت» در همان دنیای فیلم اصلی جریان دارد، اما اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. 

طبق خلاصه داستان منتشر شده از فیلم A Quiet Place Part 2 به‌دنبال اتفاقات مرگبار در قسمت اول، حال خانواده ابوت در این قسمت اکنون باید با ترس و وحشت دنیای خارج مواجه شوند، زیرا آن‌ها باید به مبارزه برای بقا در سکوت ادامه دهند. آن‌ها در ادامه مجبور می‌شوند تا به بخش‌های ناشناخته‌ و دور از خانه حرکت کنند که خیلی زود متوجه می‌شوند که موجوداتی که تنها با صدا قربانیان خود را شکار می‌کنند، تنها تهدیداتی نیستند که آن‌ها را فراتر از مسیرهای پوشانده شده با شن و ماسه تهدید می‌کند. 

فیلم A Quiet Place: Part 2 قرار است در تاریخ ۲۸ می (۷ خرداد) روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده