نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

پیوستن یک بازیگر جدید به ساموئل ال جکسون و امیلیا کلارک در سریال Secret Invasion

کیلیان اسکات در حال مذاکره با مارول استودیو برای حضور در سریال Secret Invasion با بازی ساموئل ال جکسون و امیلیا کلارک است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر جدیدی قرار است به جمع بازیگران سریال Secret Invasion اضافه شود. ددلاین از منابع خود شنیده است که کیلیان اسکات در حال مذاکره با مارول استودیو برای حضور در سریال تهاجم مخفی است. اسکات بیشتر برای بازی در آثاری چون سریال Love/Hate، سریال Jack Taylor، سریال Damnation، سریال Dublin Murders، فیلم Calvary، فیلم 71 و فیلم The Commuter شناخته می‌شود.

کیلیان اسکات

علاوه‌بر اسکات، ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری، بن مندلسون در نقش تالوس، الیویا کلمن، امیلیا کلارک و کینگلزی بن-ادیر در نقش شرور و منفی اصلی، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در سریال Secret Invasion تایید و اعلام شده است. گفته می‌شود که تمرکز این سریال قرار است روی نژاد اسکرال‌ها باشد که ظاهرا نفوذ زیادی در زمین پیدا کرده‌اند. این نژاد بیگانه پیش از این در فیلم Captain Marvel معرفی شدند و حالا نقش آن‌ها در حال پر رنگ‌تر شدن است.

همچین طبق برنامه مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Secret Invasion قرار است از طی سال جاری میلادی در بریتانیا و اروپا آغاز شود. کایل برداستریت به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی در سریال Secret Invasion حضور خواهد داشت. برداستریت بیشتر برای نوشتن فیلمنامه ۹ قسمت از سریال Mr. Robot شناخته می‌شود که به‌عنوان تهیه‌کننده این سریال تحسین شده، یکبار هم نامزد دریافت جایزه امی شده است. 

انتظار می‌رود سریال Secret Invasion در سال ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس پخش شود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده