نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۲

تریلر فصل چهارم انیمه Castlevania ؛ نبرد خونین با خون آشام های بی‌رحم

نتفلیکس سرانجام اولین تریلر فصل چهارم انیمه Castlevania را منتشر کرد که حاوی تصاویر جذابی از اتفاقات فصل پایانی آن است.

ماه گذشته بود که نتفلیکس اعلام کرد انیمه Castlevania در فصل چهارم به پایان خواهد رسید و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فصل پایانی سریال کسلوانیا منتشر شده است. در این تریلر شاهد آن هستیم که ظاهرا بالاخره قرار است تمامی شخصیت‌های انیمه با یکدیگر مواجه شوند و گروهی به‌دنبال سلطه بر انسان‌ها و موجودات فانی و گروهی دیگر به‌دنبال بازگشت دراکولا یا مانع شدن از این اتفاق هستند. در طول تریلر شاهد تصاویر خونین و خشن بسیاری از اتفاقات فصل چهارم انیمه Castlevania هستیم و نوید یک پایان جذاب را به طرفدارانش می‌دهد.

در طول تریلر ترور بلمونت و سایفا سرنخ‌هایی از تلاش گروهی برای بازگشت دراکولا پیدا می‌کنند و آلوکارد هدف جدیدی پیدا کرده است و هکتور هم در آستانه نزدیک شدن به قلعه خون آشام‌ها است که خون آشام‌ها نیز به‌دنبال ساخت یک ارتش اهریمی هستند و البته ترور باید یک مبارزه حماسی را نیز تجربه کند. در هر حال طبق خلاصه داستان فصل پایانی انیمه کسلوانیا به‌نظر می‌رسد که باید با هرج‌و‌مرج بزرگی مواجه شویم و درنهایت هیچکس به دیگری نمی‌تواند اعتماد کند و در ادامه می‌توانید تریلر فصل پایانی انیمه Castlevania را ازطریق یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید.

سایفا بلنیدز در فصل چهارم سریال Castlevania

ریچارد آرمیتاژ در نقش ترور بلمونت، جیمز کالیس در نقش آلوکارد، الخاندرو رینوز در نقش سایفا بلنیدز، جیمی موری در نقش کارمیلا، تئو جیمز در نقش هکتور، آدیتاکمبو ام‌کرمک در نقش آیزاک، جسیکا براون فیندلی در نقش لنور، یاسمین المصری در نقش مورانا، ایوانا میلیچویچ در نقش استریگا، بیل نای در نقش سنت ژرمن، باربارا استیل در نقش میراندا و لنس ردیک در نقش کاپیتان، از جمله بازیگرانی هستند که انتظار می‌رود برای صداپیشگی شخصیت‌های خود در فصل چهارم انیمه Castlevania بازگردند.

با اینکه انیمه کسلوانیا قرار است در فصل چهارم به پایان برسد، اما نتفلیکس در نظر دارد تا انیمه جدیدی براساس دنیای Castlevania با شخصیت‌ها و صداپیشگان جدید تولید و منتشر کند. اتفاقات این انیمه در همان دنیای انیمه اصلی کسلوانیا جریان خواهد داشت. انیمه Castlevania براساس مجموعه بازی از شرکت کونامی به همین نام تولید شده که وارن الیس، نویسنده و سازنده اصلی سریال کسلوانیا است. 

فصل چهارم انیمه Castlevania که در ۱۰ قسمت تولید شده، قرار است در تاریخ ۱۳ می (۲۳ اردیبهشت) از نتفلیکس منتشر شود. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده