// یکشنبه, ۹ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۲۰

مارول ثانیه‌های آغازین فیلم Black Panther، محصول سال ۲۰۱۸ میلادی را در شبکه آنلاین/استریم‌محور دیزنی پلاس به‌روزرسانی کرد تا در سال‌روز تولد چادویک بوزمن مرحوم به او ادای احترام کرده باشد.

اگر چادویک بوزمن به شکلی دردناک به خاطر بیماری سرطان از دست نرفته بود، امروز تولد ۴۴سالگی خود را جشن می‌گرفت. به همین خاطر رابرت ایگر، مدیر اجرایی شرکت والت دیزنی در صفحه‌ی شخصی خود داخل توئیتر نوشت: «خطاب به تمام طرفداران پلنگ سیاه/بلک پنتر: فیلم را امشب در دیزنی پلاس تماشا کنید تا یک ادای احترام ویژه به شخص عزیزی را ببینید که همواره در نزدیکی قلب ما بوده است و خواهد بود».

اکنون همه‌ی افرادی که فیلم Black Panther را در دیزنی پلاس ببینند، با یک اینترو متفاوت نسبت به نسخه‌ی اکران‌شده روبه‌رو خواهند شد. این اینترو جدید جایگزین آن ویدیو حدودا ۳۰ ثانیه‌ای شده است که همیشه در ابتدای فیلم‌های دنیای سینمایی مارول به چشم می‌خورد. در این افتتاحیه‌ی جدید می‌توانیم چند کانسپت‌آرت از بوزمن در نقش بلک پنتر و لحظاتی از تبدیل شدن او به این کاراکتر در فیلم‌های مختلف مارول را تماشا کنیم.

دانلود ویدیو از آپارات

خبر مرگ چادویک بوزمن پس از چهار سال نبرد بی سر و صدای او با سرطان منتشر شد و جهان هنر هفتم را در شوک فرو برد. به همین خاطر فیلم Black Panther 2 بدون نقش‌آفرینی او ساخته می‌شود. مارول و دیزنی حدودا هفت ماه دیگر فیلم‌برداری «بلک پنتر» جدید را آغاز خواهند کرد.


منبع ComicBookMovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده