// جمعه, ۷ آذر ۹۹ ساعت ۲۲:۲۲

رسانه‌ی اسمال اسکرین به‌تازگی گزارش داد که احتمال دارد با حمایت تیم برتون، جانی دپ به نقش‌آفرینی در سریال Addams Family بپردازد؛ اثری برای نتفلیکس که توسط شخص برتون ساخته می‌شود.

به‌گفته‌ی منبع شایعه، پافشاری فراوان تیم برتون به همکاری با جانی دپ و حمایت از او باعث شده است که نتفلیکس به خواسته‌ی این فیلم‌ساز بزرگ تن بدهد

همکاری‌های تیم برتون و جانی دپ افسانه‌ای هستند؛ از «ادوارد دست‌قیچی» و «سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت» تا «اد وود» و «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» همه و همه آثاری بوده‌اند که در دوران خود خوش درخشیدند. تازه همکاری این دو هنرمند با یکدیگر به فراتر از این چهار اثر می‌رسد. در نتیجه وقتی شایعات جدید می‌گویند که دپ بازیگر سریال The Addams Family تیم برتون خواهد بود، طرفداران زیادی به هیجان می‌آیند.

منبع شایعه ادعا می‌کند که برخلاف برادران وارنر، نتفلیکس اهمیتی به حواشی چند وقت اخیر نمی‌دهد و زندگی شخصی جانی دپ را بی‌ارتباط به زندگی هنری او می‌بیند. از طرف دیگر نمی‌توان انکار کرد که کارنامه‌ی هنری تیم برتون نشان می‌دهد که خود به خود ساخت سریال لایواکشن The Addams Family توسط او بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. چه برسد اگر جانی دپ نیز در این اثر سراغ همکاری دوباره با این فیلم‌ساز فانتزی‌شناس و بزرگ برود. اگر شایعات درست از آب دربیایند، دپ در این سریال نقش گومز آدامز را خواهد داشت. البته پیش از آن که بیش از اندازه امیدوار شوید، باید بدانید که این منبع در گذشته اشتباهاتی نیز داشته است و تا زمان اعلام خبر رسمی نمی‌توان به چنین اطلاعاتی اعتماد کرد. بالاخره فعلا تنها شرکت بزرگی که به همکاری کامل و جدی با جانی دپ ادامه می‌دهد، برند Dior است که گفت پس از اخراج جانی دپ از نقش گلرت گریندل‌والد، فروش ادکلن‌های Sauvage با تصویر دپ ۲۳ درصد افزایش پیدا کرد.

جانی دپ در حال صحبت با تیم برتون در پشت صحنه فیلم خون آشام محور روی مبل

جدیدترین آثار جانی دپ فیلم Minamata و انیمیشن Puffins هستند. در این بین نیز مشخص شد که شرکت برادران وارنر به خاطر ضبط یک سکانس از فیلم Fantastic Beasts توسط جانی دپ باید کل مبلغ قرارداد ۱۰ میلیون دلاری این ستاره‌ی سینما را به او پرداخت کند. چرا که به‌صورت غیررسمی او را اخراج کرده است و قرارداد هم نمی‌گوید که برای ارائه‌ی مبلغ کامل به بازیگر باید ضبط همه‌ی سکانس‌ها به پایان برسد.


منبع Small Screen

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده