// پنجشنبه, ۶ آذر ۹۹ ساعت ۱۹:۰۷

سازندگان انیمیشن Puffins با تاکید روی این نکته که به همکاری با هنرمند بزرگی چون جانی دپ افتخار می‌کنند، سه تصویر جدید از شخصیت بامزه‌ی اجراشده توسط او را منتشر کردند.

شرکت Iervolino Entertainment به‌زودی پخش سریال Puffins را آغاز می‌کند. به همین مناسبت سازندگان از کاراکتر جانی پاف که جانی دپ نقش او را اجرا کرده است، رونمایی به عمل آوردند. همچنین به نظر می‌رسد که کارگردان در طراحی این کاراکتر به برخی از معروف‌ترین تصاویر منتشرشده از خود جانی دپ نیز توجه کرد. چرا که حتی انگشترهای جانی پاف هم به انگشترهای خاص جانی دپ شباهت دارد.

انیمیشن Puffins ماجراجویی‌های گروهی از پرندگان کوچک دوست‌داشتنی را دنبال می‌کند که همگی در خدمت یک سمور دریایی به اسم ویلی وارلس هستند. تیک، تاک، دیدی و پای جزو شخصیت‌های اصلی انیمیشن هستند و پروتاگونیست سریال هم که قرار است همان جانی پاف با بازی جانی دپ باشد. جانی دپ قبلا در انیمیشن Rango و انیمیشن Corpse Bride ثابت کرده است که چه توانایی معرکه‌ای در نقش‌آفرینی با صداگذاری دارد.

سریال Puffins با گیتار و سربند قرمز که جانی دپ نقش او را بازی می‌کند

Puffins قبیله‌ای از طوطی‌های دریایی را به تصویر می‌کشد که در سرزمین بزرگ، پرامکانات و مدرن تانا زندگی می‌کنند. داستان‌های قسمت‌های مختلف نیز قرار است تفاوت زیادی با یکدیگر داشته باشند؛ گاهی به انجام یک مأموریت مهم توسط گروهی از این موجودات می‌پردازد و گاهی صرفا تلاش آن‌ها برای حل مشکلات مرتبط با زندگی روزمره را به تصویر می‌کشد. البته شرکت Iervolino Entertainment باور دارد که سریال انیمیشنی Puffins به شکلی ظاهرا کودکانه به بررسی برخی مشکلات اجتماعی جدی می‌پردازد.

سریال Puffins اصول اخلاقی همچون برابری جنسیتی، برابری نژادی و لزوم محافظت از کره‌ی زمین و طبیعت را در خود جا داده است و از جامعه‌ی خیالی طوطی‌های دریایی برای پرداختن به دغدغه‌های انسانی بهره می‌برد. البته در بسیاری از لحظات هم Puffins قرار است کمدی و بسیار خنده‌آور باشد؛ تا کودکان هم با دیدن آن سرگرم شوند و هم مفاهیمی ارزشمند را بیاموزند.

یک طوطی دریایی بامزه با منقار قرمز و انگشترهای جذاب در سریال Puffins


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده