// چهار شنبه, ۵ آذر ۹۹ ساعت ۱۶:۰۴

شبکه آمازون رسما از تمدید سریال The Expanse برای فصل ششم خبر داد و همچنین اعلام کرد که در این فصل سریال قرار است به پایان برسد.

سال ۲۰۱۸ بود که شبکه سای‌فای از لغو ادامه پخش سریال The Expanse (گستره) خبر داد و در ادامه آمازون از خرید حق پخش این سریال تحسین شده خبر داد و این سریال را برای فصل چهارم و در ادامه برای فصل پنجم تمدید کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آمازون از تمدید این سریال برای یک فصل دیگر خبر داده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، درحالی‌که هنوز فصل پنجم سریال The Expanse منتشر شده، آمازون اعلام کرد که این سریال برای فصل ششم تمدید شده است که فصل ششم سریال گستره قرار است فصل پایانی آن نیز باشد. نارن شانکار، شورانر سریال برای ساخت فصل ششم سریال The Expanse باز خواهد گشت.

همچنین با اینکه هنوز فهرست بازیگران فصل ششم اعلام نشده، اما انتظار می‌رود بیشتر بازیگران اصلی سریال برای فصل پایانی سریال The Expanse بازگردند. بااین‌حال، می‌دانیم که کاس انور، بازیگر نقش الکس که در تمامی فصل‌ها حضور داشته، پس از رسوایی اخلاقی اخیرش قرار نیست در فصل آینده این سریال بازگردد و حضور داشته باشد. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل ششم سریال گستره قرار است از ژانویه ۲۰۲۱ (دی-بهمن امسال) آغاز شود. 

پخش فصل پنجم سریال The Expanse با انتشار سه قسمت اول از تاریخ ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر) آغاز خواهد شد. فصل پنجم سریال گستره در ۱۰ قسمت تولید شده است که پخش آن تا تاریخ ۳ فوریه ۲۰۲۱ (۱۵ بهمن) ادامه خواهد داشت. توماس جین، استیون استریت، کاس انور، دومنیک تیپر، وس چتهم، شهره آغداشلو، فرانکی آدامز، روزا گیلمور، کئون الکساندر، جس سالگیرو و برن گورمان، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Expanse حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده