نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۹

تاریخ انتشار بلوری فیلم The New Mutants مشخص شد

والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم The New Mutants را تایید و اعلام کردند.

تابستان امسال بود که سرانجام فیلم The New Mutants (میتونت‌های جدید) پس از تاخیرهای متعدد روی پرده‌های سینما رفت، اما این فیلم نتوانست نظر منتقدان و حتی تماشاگران را جلب کند. این فیلم که اثری متفاوت و تقریبا ترسناک از مجموعه فیلم X-Men (ایکس من) است، تاکنون بیش از ۴۲ میلیون فروش کرده است که درواقع این فروش شامل ۲۱ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۲۱ میلیون در دیگر کشورهای جهان می‌شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی و خانگی این فیلم ابرقهرمانی مشخص شده است و این فیلم قرار است به‌زودی وارد بازار خانگی شود.

والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم امروز اعلام کردند تمامی نسخه‌های خانگی فیلم The New Mutants که شامل نسخه 4K Ultra HD، بلوری، DVD و دیجیتال HD می‌شود، در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان) منتشر خواهند شد. همچنین تصویر روی جلد نسخه خانگی این فیلم به‌همراه یک ویدیو منتشر شده است که در این ویدیو، شاهد تصاویری از محتوای اضافه فیلم The New Mutants و همچنین بخش‌هایی از پشت صحنه ساخت فیلم هستیم. در این ویدیو سازندگان فیلم توضیح می‌دهند که کمیک‌های The Demon Bear Saga یکی از منابع اصلی الهام برای ساخت این فیلم از دنیای X-Men بوده است.

بااین‌حال، از آنجایی که کنترل مجموعه X-Men به مارول استودیو سپرده شده، در حال حاضر مشخص نیست که آیا شاهد ساخت دنباله‌ای برای فیلم The New Mutants خواهیم بود یا خیر و همچنین مشخص نیست که این شخصیت‌ها وارد دنیای سینمایی مارول خواهند شد یا مارول درنهایت تصمیم به ریبوت کامل مجموعه خواهد گرفت. آنا تیلور جوی، میسی ویلیامز، هنری زاگا، بلو هانت، چارلی هیتون، آلیس براگا و آنتونیو باندراس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The New Mutants حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده جاش بون، کارگردان فیلم The Fault in Our Stars بوده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده