نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۱

تاریخ انتشار فصل سوم سریال Cobra Kai اعلام شد؛ تمدید برای فصل چهارم

نتفلیکس نه تنها تاریخ انتشار فصل سوم سریال Cobra Kai را اعلام کرد، بلکه از تمدید این سریال برای فصل چهارم نیز خبر داده است.

ماه خرداد امسال خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه یوتیوب در نظر ندارد تا سریال Cobra Kai (کبرا کای) را برای یک فصل دیگر تمدید کند و بنابراین پس از فصل سوم، این سریال لغو خواهد شد. پس از آن نتفلیکس حق پخش این سریال را خریداری و اعلام کرد که فصل سوم این سریال قرار است از این سرویس استریم منتشر شود و همچنین مدتی پیش دو فصل اول سریال کبرا کای نیز از Netflix منتشر شده که همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، به یکی از پر بیننده‌ترین برنامه‌های نتفلیکس در این روزها نیز تبدیل شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نتفلیکس اخبار جدید و بسیار خوبی برای طرفداران سریال Cobra Kai را منتشر کرده است.

نتفلیکس در ابتدا تایید کرد که فصل سوم سریال Cobra Kai قرار است در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۹ دی ۱۳۹۹) از این سرویس استریم منتشر شود. این تنها خبر مرتبط با این سریال نبود و نتفلیکس اعلام کرد که سریال کبرا کای برای فصل چهارم نیز تمدید شده است که در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. همچنین می‌توانید اولین تیزر فصل سوم سریال کبرا کای به‌همراه تایید ساخت فصل چهارم آن را در یوتیوب تماشا کنید. رالف ماکیو، ویلیام زبکا، زولو مریجونیا، تنر بیوکانن، کورتنی هنگلر، مری ماوسر و اد اسنر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Cobra Kai حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال Cobra Kai

داستان سریال سال‌ها پس از اینکه دنیل لاروسو چندین بار حریف خود یعنی جانی لارنس را در مسابقات جام جهانی کاراته شکست داد و خود جایزه برنده را دریافت کرد، جریان دارد که هر دو این مبارزان با هنرهای رزمی رشد و مسیر‌های متفاوت و جدیدی را در زندگی برای خود انتخاب و دنبال کرده‌اند. با درس‌های زندگی‌ای که آقای کنسوکه میاگی ارائه می‌داد، دنیل لاروسو توانست به موفقیت‌های شخصی بسیار زیادی در زمینه خانواده، زندگی حرفه‌ای و کاری، برسد.

بااین‌حال، جانی لارنس نتوانست به اندازه دنیل به موفقیت‌های زیادی برسد و دوران سختی را پشت سر گذاشته است. او به‌شدت به‌دنبال این است که محبوبیت و شکوهی را که در زمان گذشته داشت دوباره به‌دست بیاورد. او دوباره آموزشگاه کوچک کاراته خود را که در گذشته آن را اداره می‌کرد باز کرد و مشغول به آموزش کاراته شد. جان هورویتس، جاش هلد و هیدن اسلوسبرگ، وظیفه ساخت سریال Cobra Kai را بر عهده دارند.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده