نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۹

انتشار سریال The Falcon and the Winter Soldier تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

سرانجام دیزنی پلاس رسما تایید کرد که سریال The Falcon and the Winter Soldier قرار است در طول سال ۲۰۲۱ از این سرویس استریم منتشر شود.

سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) در ابتدا قرار بود اولین سریال دنیای سینمایی مارول باشد که شاهد انتشار آن برای دیزنی پلاس باشیم، اما مراحل فیلم‌برداری و تولید این سریال در ماه اسفند گذشته در شهر پراگ در کشور چک لغو شد و حالا مدتی می‌شود که مراحل تولید این سریال ابرقهرمانی در استودیوی فیلمسازی پاین‌وود در آتلانتا از سر گرفته شده است. بااین‌حال، مدتی پیش مشخص شد که سریال WandaVision (وانداویژن) به اولین سریال دنیای سینمایی مارول برای دیزنی پلاس تبدیل شده که قرار است در ماه دسامبر (آذر یا دی) از این سرویس استریم منتشر شود.

همین موضوع هم باعث شد تا بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول در مورد سرنوشت سریال The Falcon and the Winter Soldier سؤال کنند و ببینند این سریال بالاخره قرار است امسال منتشر شود یا اینکه پخش آن تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پخش سریال فالکون و وینتر سولجر رسما تا سال ۲۰۲۱ با تأخیر مواجه شده است. طبق اطلاعات ثبت شده در سرویس استریم دیزنی پلاس، سریال The Falcon and the Winter Soldier دیگر قرار نیست در سال ۲۰۲۰ منتشر شود و پخش آن به سال ۲۰۲۱ انتقال داده شده، اما در حال حاضر زمان مشخصی برای آن اعلام نشده است.

صفحه سریال The Falcon and the Winter Soldier در دیزنی پلاس

صفحه سریال WandaVision در دیزنی پلاس

همچنین بامداد امروز اولین تریلر رسمی سریال WandaVision منتشر شد که توانست نظر طرفداران را جلب کند و براساس اطلاعات ثبت شده در دیزنی پلاس، این سریال در ماه دسامبر منتشر خواهد شد که انتظار می‌رود مارول استودیو در آینده تاریخ دقیق‌تر آن را اعلام کند. سباستین استن، آنتونی مکی، دنیل برول، امیلی ونکمپ، وایت راسل، جورج سنت پیر، میکی ایشیکاوا، دزموند چیام، کارل لامبلی، ادپرو اودیه و نوا میلز، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Falcon and The Winter Soldier و به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین تصویر جدید دیگری از این سریال توسط آنتونی مکی در توییتر منتشر شده که ظاهر کامل لباس جدید فالکون را نشان می‌دهد:

نمایی کامل و سیاه و سفید از لباس جدید فالکون در سریال The Falcon and The Winter Soldier


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده