نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

کت کویرو سریال She Hulk را کارگردانی می‌کند

مارول استودیو در حال مذاکره با کت کویرو برای کارگردانی سریال She Hulk است که این سریال برای دیزنی پلاس تولید خواهد شد.

در ماه شهریور و نمایشگاه D23 گذشته بود که مارول استودیو ساخت سریال She Hulk (شی هالک) را برای سرویس استریم دیزنی پلاس تایید و اعلام کرد. پس از آن در آبان گذشته جسیکا گائو، از نویسندگان سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) که وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت Pickle Rick را بر عهده داشته و برای آن جایزه امی نیز دریافت کرده، وظیفه نوشتن فیلمنامه این سریال ابرقهرمانی را بر عهده گرفت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یک کارگردان برای سریال شی هالک استخدام شده است. کت کویرو در حال مذاکره و بستن قرارداد با مارول استودیو برای کارگردانی سریال She Hulk است.

کویرو قرار است کارگردانی قسمت پایلوت (آزمایشی) و چند قسمت دیگر سریال She Hulk را بر عهده خواهد داشت و علاوه‌بر حضور به‌عنوان کارگردان، او قرار است به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در سریال شی هالک حضور داشته باشد. جنیفر والترز ملقب به شی هالک که در حقیقت دخترعمه‌ی بروس بنر است، توسط استن لی و جان بوشما خلق و برای اولین‌بار در فوریه ۱۹۸۰ و در شماره اول Savage She-Hulk معرفی شد. جنیفر پس از یک حادثه تیراندازی و از دست دادن خون فراوان، نیاز به خون داشت و به دلایل فامیلی و انطباق خونی، بروس بنر مجبور شد به جنیفر خون اهدا کند که این موضوع باعث تبدیل شدن دختر عمه بروس بنر به شی هالک شد. شی هالک برخلاف هالک توانایی کنترل خشم خود را دارد و درواقع از همان هوش و ذکاوت جنیفر برخوردار است. 

She-Hulk

هنوز بازیگری برای شخصیت شی هالک استخدام نشده است. علاوه‌بر که هنوز زمان مشخصی برای تولید و پخش آن اعلام نشده، سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) قرار است طی امسال از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود و انتظار می‌رود که شاهد انتشار سریال WandaVision (وانداویژن) و سریال Loki (لوکی) در سال آینده باشیم. انیمیشن ?What If (چه می‌شود اگر؟)، سریال Hawkeye (هاوک آی)، سریال Moon Knight (شوالیه‌ی ماه) و سریال Ms. Marvel (خانم مارول)، دیگر سریال‌های مارول هستند که قرار است برای دیزنی پلاس ساخته شوند.

کت کویرو اخیرا فیلم Marry Me (باهام ازدواج کن) با بازی جنیفر لوپز و اوون ویلسون را کارگردانی کرده است که این فیلم قرار است اوایل سال ۲۰۲۱ اکران شود و از دیگر کارهای وی می‌توان به کارگردانی برخی از قسمت‌هایی سریال‌هایی چون سریال Dead to Me (مرده از نظر من)، سریال Brooklyn Nine-Nine (بروکلین ناین-ناین)، سریال It’s Always Sunny in Philadelphia (فیلادلفیا همیشه آفتابی است) و سریال Mozart in the Jungle (موتسارت در جنگل) اشاره کرد.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده