نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۹

آدام سندلر در تریلر فیلم کمدی Hubie Halloween به نجات هالووین می‌پردازد

شبکه‌ی نتفلیکس نخستین تریلر فیلم کمدی Hubie Halloween را منتشر کرد که آدام سندلر را در حال نجات هالووین از خطر نشان می‌دهد.

مدتی قبل شبکه‌ی نتفلیکس نخستین تصاویر فیلم Hubie Halloween (هالووین هیوبی) با نقش‌آفرینی آدام سندلر را به اشتراک گذاشت که بخش‌های مختلفی از آن را در معرض نمایش قرار داد و حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تریلر جدیدی از این فیلم کمدی منتشر شده است که شما می‌توانید آن را در یوتیوب تماشا کنید. این فیلم که درست در هالووین امسال از راه می‌رسد، به ماجراهای هیوبی دوبویس می‌پردازد که با وجود ارادتی که به زادگاهش سیلم، ماساچوست دارد، مورد تمسخر کودکان و بزرگسالان قرار می‌گیرد. بااین‌حال امسال اتفاق عجیب‌وغریبی رخ می‌دهد و نجات هالووین به دستان هیوبی می‌افتد. این مرد خوش قلب برای نیل به چنین هدفی باید مردم شهر را متقاعد کند که هیولاها واقعی هستند و تنها او می‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد و خطر را از هالووین دور سازد. 

پوستر فیلم کمدی Hubie Halloween شبکه نتفلیکس

فیلم Hubie Halloween در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۹ (۷ اکتبر ۲۰۲۰) از شبکه‌ی نتفلیکس به نمایش در می‌آید و استیون بریل روی صندلی کارگردانی آن تکیه زده است که کارگردانی آثاری نظیر Heavyweights (چاقالوها)، Little Nicky (نیکی کوچک)، Mr. Deeds (آقای دیدز)، Without a Paddle (بدون پارو)، Drillbit Taylor (دریلبیت تیلور)، Walk of Shame (گام شرمسارانه)، The Do-Over (دو اور) و Sandy Wexler (سندی وکسلر) را در کارنامه دارد. وظیفه‌ی نگارش فیلم‌نامه‌ی فیلم «هالووین هیوبی» نیز برعهده‌ی آدام سندلر و تیم هرلیهی، نویسنده‌ی فیلم‌های Pixels (پیکسل‌ها)، Bedtime Stories (داستان‌های زمان خواب) و Happy Gilmore (هپی گیلمور) بوده است.

هیوبی دوبویس هرساله هالووین را بدون پاداش و قدردانی سپری می‌کند تا از برگزاری ایمن و مطابق قوانین هالووین توسط ساکنان شهر سیلم اطمینان حاصل کند، اما امسال یک جنایت‌کار فراری و یک همسایه‌ی جدید مرموز هیوبی را در حالت آماده‌باش کامل قرار داده است. زمانی‌که مردم شهر شروع به ناپدید شدن می‌کنند، هیوبی باید پلیس و سایر اهالی را متقاعد سازد که هیولاها حقیقی هستند و تنها او قادر به ایستادن مقابل آن‌ها است. آدام سندلر، جولی بوون، کوین جیمز، مایا رودولف، شکیل اونیل، راب اشنایدر، ری لیوتا، جون اسکویب، استیو بوشمی، مایکل چکلیس، و کینن تامسون از بازیگرانی هستند که در فیلم Hubie Halloween حضور دارند و به نقش‌آفرینی می‌پردازند.


منبع FirstShowing
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده