نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

حضور رایان گاسلینگ و کریس ایوانز در فیلم The Gray Man به کارگردانی برادران روسو

رایان گاسلینگ و کریس ایوانز قرار است در فیلم جدید برادران روسو با نام The Gray Man بازی کنند که گفته می‌شود پر هزینه‌ترین پروژه نتفلیکس خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جو و آنتونی روسو قرار است باری دیگر به سراغ یک فیلم اکشن بلاک باستری بروند و اولین بازیگران این پروژه نیز مشخص شده است. فیلم The Gray Man (مرد خاکستری) قرار است اثر بعدی برادران روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) باشد که از شبکه نت‌ فلیکس منتشر می‌شود و در این فیلم قرار است شاهد حضور رایان گاسلینگ و کریس ایوانز در نقش‌های اصلی باشیم. فیلم The Gray Man براساس رمانی به همین نام اثر مارک گرینی ساخته می‌شود که داستان کورت جنتری، مامور عملیاتی سابق سازمان CIA را دنبال می‌کند که به مرد خاکستری شهرت یافته است.

جو و آنتونی روسو روی فرش قرمز فیلم Avengers: Endgame

گاسلینگ نقش جنتری را در فیلم بر عهده دارد که توسط لوید هانسن با بازی ایوانز، تحت تعقیب است. علاوه‌بر کارگردانی، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Gray Man بر عهده جو روسو است که کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی که پیش از این در فیلم Avengers: Endgame و فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) با برادران روسو همکاری کرده بودند، به اصلاح فیلمنامه کمک خواهند کرد. برادران روسو به‌عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور دارند و شرکت AGBO وظیفه تولید فیلم را بر عهده خواهد داشت.

همچنین گفته می‌شود که بودجه ساخت فیلم The Gray Man احتمالا بیش از ۲۰۰ میلیون دلار خواهد بود تا این فیلم به پر هزینه‌ترین فیلم تاریخ شبکه نتفلیکس تبدیل شود. انتظار می‌رود که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Gray Man از ژانویه ۲۰۲۱ (دی یا بهمن ۱۳۹۹) آغاز شود. همچنین این فیلم به اثری اکشن و مهیج توصیف شده که پتانسیل تبدیل شدن به مجموعه‌ای مشابه جیمز باند را دارد و طبق گفته برادران روسو، این فیلم نسخه واقع‌گرایانه‌تر فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: وینتر سولجر) است. ایوانز و برادران روسو پیش از این در ۴ فیلم از دنیای سینمایی مارول همکاری کرده بودند و فیلم The Gray Man قرار است پنجمین همکاری آن‌ها باشد. 

همچنین برادران روسو پیش از این همکاری موفقی با نتفلیکس در فیلم Extraction (استخراج) با بازی کریس همسورث، داشته‌اند که ساخت دنباله این فیلم اکشن تایید شده و جو روسو وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. همچنین فیلم Extraction به‌عنوان محبوب‌ترین فیلم اورجینال Netflix نیز معرفی شده استفیلم Cherry (چری) با بازی تام هالند، قرار است فیلم بعدی برادران روسو باشد که مراحل پس از تولید خود را سپری می‌کند و انتظار می‌رود این فیلم در پاییز امسال منتشر شود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده