نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱

اولین تصاویر رسمی فیلم The Invisible Man الیزابت ماس را نشان می‌دهد

به‌تازگی اولین تصاویر رسمی فیلم The Invisible Man منتشر شده که در این تصاویر شاهد حضور الیزابت ماس هستیم.

ماه شهریور امسال بود که مراحل فیلمبرداری و تولید بازسازی فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی) رسما به پایان رسید و حال این فیلم وارد مراحل پس از تولید شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی این فیلم ترسناک و مورد انتظار منتشر شده است. مجله EW اخیرا اولین تصاویر رسمی فیلم The Invisible Man را منتشر کرده که در این تصاویر شاهد حضور الیزابت ماس، بازیگر نقش سسیلیا کاس، هستیم که تمرکز فیلم نیز قرار است بیشتر روی این شخصیت باشد که در این تصاویر او ظاهرا در حال از دست دادن سلامت عقلی خود است و ظاهرا تلاش می‌کند که از مرکزی که در آن نگه‌داری می‌شود فرار کند. همچنین اولین تریلر فیلم The Invisible Man نیز قرار است به‌زودی منتشر شود و شما در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

الیزابت ماس در تصویر فیلم The Invisible Man 

الیزابت ماس در تصویر فیلم The Invisible Man 

الیزابت ماس در نقش سسیلیا کاس، الیور جکسون کوهن در نقش مرد نامرئی، استورم رید در نقش سیدنی کاس، آلدیس هاج و هریت دایر، از جمله بازیگرانی هستند که در بازسازی فیلم The Invisible Man حضور دارند و به ایفای پرداخته‌اند. لی ونل، یکی از خالقان مجموعه فیلم Insidious (توطئه‌آمیز) و همچنین کارگردان فیلم Insidious: Chapter 3 (توطئه‌آمیز: قسمت ۳) و فیلم Upgrade (ارتقا)، وظیفه کارگردانی فیلم The Invisible Man را بر عهده داشته است. او در مورد این فیلم به EW گفت: 

شوهر سسیلیا که شخصیت بدجنسی هم داشت، پس از خودکشی درگذشت و حال سسیلیا بخش زیادی از ثروت او را دریافت می‌کند و اکنون او گمان می‌کند که مرگ او یک فریبکاری بوده است. پس از یک سری اتفاقات عجیب و غریب و بسیار کشنده، سسیلیا زندگی کسانی را که دوست دارد، تهدید می‌کند و اکنون در حالی که او در حال از دست دادن سلامت عقلی خود است، شروع به پرده برداشتن و ثابت کردن این است که کسی به دنبال شکار کردن او است که کسی نمی‌تواند آن را ببیند.

بازسازی فیلم The Invisible Man برای اکران در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (۹ اسفند ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Cinemablend
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده