نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱

مراحل فیلمبرداری بازسازی فیلم The Invisible Man به پایان رسید

لی ونل، کارگردان فیلم The Invisible Man با انتشار تصویری از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید این فیلم ترسناک خبر داده است.

از ماه تیر امسال بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید بازسازی فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی) در یک شهر کوچک نزدیک به سیدنی در استرالیا رسما آغاز شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم‌برداری و تولید به پایان رسیده است. لی ونل، کارگردان این فیلم ترسناک با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Invisible Man به پایان رسیده و وارد مراحل پس از تولید شده است. قسمت جدید فیلم The Invisible Man توسط شرکت یونیورسال پیکچرز و استودیوی فیلمسازی بلوم هاوس (Blumhouse) در دست ساخت است که گفته می‌شود قرار است روایت متفاوتی از داستان مرد نامرئی را ارائه دهد. شما در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از آخرین روز فیلم‌برداری فیلم مرد نامرئی را مشاهده کنید:

فیلم The Invisible Man

الیزابت ماس در نقش سسیلیا کاس، الیور جکسون کوهن در نقش مرد نامرئی، استورم رید در نقش سیدنی کاس، آلدیس هاج و هریت دایر، از جمله بازیگرانی هستند که در بازسازی فیلم The Invisible Man حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. این فیلم داستان سسیلیا را دنبال می‌کند که خبر خودکشی نامزد سابق خود را می‌شنود. او در تلاش است تا زندگی خود را دوباره از اول برای یک زندگی بهتر آغاز کند، اما در همین حال، او احساس و شک می‌کند که عشق مرحوم او نمرده و زنده است و واقعیت زندگی او در حال زیر سؤال رفتن است. ونل که یکی از خالقان مجموعه فیلم Insidious (توطئه‌آمیز) به حساب می‌آید و او همچنین کارگردانی فیلم Insidious: Chapter 3 (توطئه‌آمیز: قسمت ۳) را نیز بر عهده داشته، طی این مدت برای کارگردانی فیلم Upgrade (ارتقا) بیشتر شناخته می‌شود و به یکی از کارگردان محبوب استودیوها نیز تبدیل شده است.

بازسازی فیلم The Invisible Man برای اکران در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (۹ اسفند ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده