// چهار شنبه, ۱۳ شهریور ۹۸ ساعت ۰۹:۳۱

شرکت اوریون پیکچرز به‌تازگی از اولین پوستر فیلم Gretel and Hansel رونمایی کرده که به شیطان در جنگل اشاره دارد.

هفته گذشته بود که اولین تصویر رسمی فیلم Gretel and Hansel (گرتل و هانسل) منتشر شد که در این تصویر، شاهد حضور سوفیا لیلیس، بازیگر نقش گرتل بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر رسمی این فیلم ترسناک و فانتزی منتشر شده است. در این پوستر شاهد کلبه معروف داستان هانسل و گرتل هستیم که در درون جنگل قرار دارد و یک شیطان نیز در آن پنهان شده است. فیلم Gretel and Hansel قرار است روایتی متفاوت و ترسناک از داستان برادران گریم باشد که این موضوع درواقع نقطه مقابل فیلم Hansel and Gretel: Witch Hunters (هانسل و گرتل: شکارچیان جادوگر)، یکی از آخرین اقتباس‌های آزاد از این داستان است را نشان می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر فیلم Gretel and Hansel

باتوجه‌به انتشار اولین تصویر و در ادامه اولین پوستر فیلم Gretel and Hansel، انتظار می‌رود که به‌زودی شاهد انتشار اولین تریلر رسمی این فیلم ترسناک نیز باشیم که هنوز این موضوع توسط اوریون پیکچرز تایید نشده است.  فیلم Gretel and Hansel براساس داستانی از برادران گریم ساخته شده که تمرکز آن روی یک دختر جوان است که تلاش می‌کند تا برادر کوچکش را در یک جنگل تاریک هدایت کند. وی زمانی‌که در جستجوی غذا و کار است، تنها یک دوست شیطانی را پیدا خواهد کرد. آز پرکینز، کارگردان فیلم I Am the Pretty Thing That Lives in the House و فیلم The Blackcoat's Daughter، وظیفه کارگردانی فیلم Gretel and Hansel را بر عهده داشته است.

فیلم Gretel and Hansel قرار است در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۱ بهمن ۱۳۹۸) اکران شود. سوفیا لیلیس، آلیس کریج، جسیکا دیگو، چارلز بابالولا و ایان کنی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Gretel and Hansel حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده