نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸

اولین تصاویر رسمی فصل سوم سریال Thirteen Reasons Why منتشر شد

شبکه نتفلیکس اخیرا اولین تصاویر رسمی فصل سوم سریال Thirteen Reasons Why را منتشر کرده که در آن شاهد بازگشت شخصیت‌های اصلی هستیم.

خرداد سال گذشته بود که شبکه نت‌ فلیکس با انتشار تیزر کوتاهی از تمدید سریال Thirteen Reasons Why (سیزده دلیل که چرا) برای فصل سوم خبر داد و مدتی پیش اعلام شد که فصل سوم این سریال جنجالی که در ۱۳ قسمت تولید شده، قرار است در تاریخ ۲۳ آگوست امسال (۱ شهریور) منتشر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر رسمی فصل سوم سریال سیزده دلیل که چرا منتشر شده است. شبکه Netflix به‌تازگی ۸ تصویر از فصل سوم این سریال منتشر کرده که در این تصاویر شاهد بازگشت شخصیت‌هایی مثل کلی، تونی، الکس، جاستین و جسیکا هستیم و همچنین در یک تصویر به مرگ برایس واکر اشاره شده که ظاهرا تمرکز اصلی فصل سوم نیز روی این داستان خواهد بود. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

پاراگراف بعدی بخشی از اتفاقات فصل دوم سریال Thirteen Reasons Why را فاش می‌کند

.

.

اتفاقات فصل سوم سریال Thirteen Reasons Why حدود ۸ ماه پس از حوادث فصل دوم و حرکت غیر قابل تصور تایلر آغاز می‌شود که حال کلی، تونی، جسیکا، الکس، جاستین و زک به‌دنبال کمک به تایلر و بهبودی و درمان او هستند، اما زمانی که برایس واکر، یکی از بازیکن‌های فوتبال ناپدید و در ادامه جسد او پیدا می‌شود، کلی و دیگران تحت نظارت پلیس قرار می‌گیرند و آن‌ها به دنبال شخصی هستند که راز این گروه را فاش و برملا کند. همچنین سریال Thirteen Reasons Why برای فصل چهارم نیز تمدید شده که طبق گفته نتفلیکس، قرار است فصل پایانی آن باشد. برایان یورکی، شورانر دو فصل اول، برای ساخت و نوشتن فیلمنامه فصل سوم سریال Thirteen Reasons Why بازگشته و همچنین در فصل پایانی این سریال نیز حضور دارد. 

 

پایان خطر اسپویل

دیلان مینت، برندون فلین، جاستین پرنتیس، آلیشا بو، کریستیان ناوارو، مایلز هایزر، دون دروید، راس باتلر، تیموتی گرانادروس، ان وینترز، استیون وبر، برندا استرانگ، ایمی هارگریوس و گریس سیف، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال Thirteen Reasons Why حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. در فصل سوم این سریال قرار نیست شاهد بازگشت کاترین لانگفورد، بازیگر نقش هانا بیکر باشیم.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده