نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

تصویر جدیدی از شخصیت روجر در فصل دوم سریال Titans منتشر شد

به‌تازگی تصویر جدیدی از پشت صحنه فصل دوم سریال Titans منتشر شده که شخصیت روجر که دختر دث استروک است، در آن حضور دارد.

هفته گذشته بود که سرانجام شبکه دی‌ سی یونیورس (DC Universe) اولین تریلر فصل دوم سریال Titans (تایتان‌ها) را منتشر کرد که در این تریلر شاهد بازگشت شخصیت‌های فصل اول و همچنین حضور شخصیت‌های جدید فصل دوم این سریال ابرقهرمانی مورد انتظار بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از پشت صحنه سریال تایتان‌ها منتشر شده است. در طول اولین تریلر فصل دوم سریال Titans شاهد حضور بسیار کوتاه شخصیت رز ویلسون ملقب به روجر بودیم که در واقع این شخصیت، دختر اسلید ویلسون است و حال تصویر جدیدی از پشت صحنه سریال در ردیت منتشر شده که نگاه بهتر و کامل‌تری از ظاهر شخصیت روجر در فصل دوم سریال تایتان ها را به ما ارائه می‌دهد. چلسی ژانگ نقش شخصیت رز ویلسون را در این سریال بر عهده دارد و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

فصل دوم سریال Titans

برنتون توایتز در نقش دیک گریسون، آنا دیوپ در نقش استارفایر، تیگان کرافت در نقش ریون، آلن ریچسون در نقش هاوک، مینکا کلی در نقش داو، رایان پاتر در نقش بیست بوی، کران والترز در نقش جیسون تاد (رابین)، کانر لزلی در نقش واندر گرل، ریچل نیکولز در نقش آنجلا آزاراث، سیموس دور در نقش ترایگان، جاشوا اورپن در نقش کانر کنت (سوپربوی)، اسای مورالس در نقش اسلید ویلسون (دث استروک)، ایان گلن در نقش بروس وین، درو وان اکر در نقش آکوالد، چلا من در نقش جوزف ویلسون (جریکو)، چلسی ژانگ در نقش رز ویلسون (روجر) و ژنویو انجلسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Titans حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آکیوا گلدزمن، جف جانز و گرگ برلانتی، وظیفه ساخت سریال Titans را بر عهده دارند.

پخش فصل دوم سریال Titans قرار است از تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) آغاز شود. هنوز تعداد قسمت‌های فصل دوم این سریال تایید و اعلام نشده است.


منبع Heroichollywood
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده