// چهار شنبه, ۱۲ تیر ۹۸ ساعت ۲۰:۳۱

دیزی ریدلی در مصاحبه جدید خود گفت که ایده کالین ترورو برای فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker با نسخه نهایی آن بسیار تفاوت داشت.

شهریورماه ۹۶ بود که شرکت لوکاس فیلم از قطع همکاری با کالین ترورو، کارگردان فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود ۹) خبر داد. مدت کوتاهی بعد این شرکت رسما جی جی آبرامز را به‌عنوان کارگردان و نویسنده جدید این فیلم انتخاب و معرفی کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به‌نظر می‌رسد که ایده ترورو و آبرامز در این فیلم تفاوت بسیاری داشته است. در مصاحبه با پادکست HappySadConfused و به نقل از کولایدر، دیزی ریدلی، بازیگر نقش ری تایید کرد که پیش از این اتفاقات با ترورو ملاقات کرده بود و ایده این کارگردان برای فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: رستاخیز اسکای واکر) تفاوت زیادی با ایده آبرامز برای این فیلم داشته است. ریدلی گفت:

او مهمان جاش گد در اولین نمایش فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع‌السیر شرق) بود و پس از آن برای شام رفتیم و کالین کنار من نشست و از آنجایی که من چیزهایی شنیده بودم و نمی‌دانستم قرار است چه اتفاقی رخ دهد، شروع به صحبت با کالین در مورد اتفاقی که قرار است در قسمت بعدی رخ دهد، کردم و او مرتب چیزهایی به من گفت یا از گفتن آن امتناع کرد و درواقع انگار ما برای شام که مهمانی میشل، تهیه کننده فیلم بود، نرفته بودیم و برای چیزهای دیگر رفته بودیم. بنابراین به‌نوعی می‌دانستم یا حدس می‌زدم که همه چیز به دلیلی اتفاق خواهد افتاد.

Star Wars: The Rise of Skywalker

ریدلی در ادامه تنها تایید کرد که نسخه ترورو با نسخه آبرامز تفاوت بسیاری داشت، اما جزئیات بیشتری در این رابطه و اینکه چه تفاوت‌های بین این دو نسخه وجود دارد، را به اشتراک نگذاشت. ترورو به‌همراه درک کانلی و جک ترون، فیلمنامه فیلم Episode IX را نوشته بود و درنهایت آبرامز و کریس تریو این فیلمنامه را بازنویسی کردند. پیش از این وال استریت ژورنال گفته بود که فیلمنامه ترورو با مشکلات زیادی همراه بوده، اما کاتلین کندی، رئیس لوکاس فیلم، خیلی سریع و بدون اینکه فرصت دیگری را به او بدهد، تصمیم به اخراج یا قطع همکاری با او در قسمت نهم فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) گرفت. همچنین ریدلی از مبارزه حماسی با شمشیرهای نوری بین ری با کایلو رن با بازی آدام درایور، در فیلم The Rise of Skywalker گفت که ظاهرا در مورد آن بسیار هیجان زده است. ریدلی گفت:

من فکر می‌کنم که کار آن‌ها برای برقراری این ارتباط بسیار عالی بوده است. علاوه‌بر ایجاد دوستی‌های جالب، رابطه عجیب و غریبی بین ری و کایلو رن ایجاد شد و همچنین ما یک مبارزه بزرگ داریم و من خیلی خوشحالم که مجله VanityFair بخش کوچکی از این مبارزه را منتشر کرده است. شخصیت من مبارز بهتری شده و آن‌ها شمشیرهای نوری را سبک‌تر ساخته‌اند و مثل شمشیرهای واقعی سنگین نیست.

فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده