نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۳

پل راد به جمع بازیگران قسمت جدید فیلم Ghostbusters اضافه شد

کمپانی سونی پیکچرز از اضافه شدن پل راد، بازیگر فیلم Ant-Man، به جمع بازیگران قسمت جدید فیلم Ghostbusters خبر داده است.

دی ماه سال گذشته بود که کمپانی سونی پیکچرز ساخت قسمت جدید فیلم Ghostbusters (شکارچیان روح) را رسما تایید و مدت کوتاهی بعد اولین تیزر و تصویر این فیلم را منتشر کرد. این فیلم یک بازسازی نخواهد بود و اتفاقات آن در دنیای اصلی این مجموعه محبوب علمی تخیلی و کمدی جریان خواهد داشت. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر شناخته شده دیگری در این فیلم تایید و اعلام شده است. کمپانی سونی پیکچرز اعلام کرد که پل راد، بازیگر نقش اسکات لنگ ملقب به انت-من، به جمع بازیگران فیلم Ghostbusters 3 (شکارچیان روح ۳) اضافه شده است. با این حال، اطلاعاتی از نقش راد در این فیلم منتشر نشده و سونی تنها یک ویدیو که حضور این بازیگر و کمدین محبوب را تایید می‌کند، منتشر کرده است که در این ویدیو، راد در برابر ساختمان Ghostbusters Firehouse حضور دارد و می‌گوید که بی‌صبرانه منتظر پیوستن به بازیگران قسمت جدید فیلم Ghostbusters در پاییز امسال است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر راد، کری کن، فین ولفهارد و مکینا گریس، دیگر بازیگرانی هستند که در قسمت جدید فیلم Ghostbusters حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. علاوه بر این، گفته می‌شود که چهار بازیگر مجموعه اصلی که شامل بیل مری، دن اکروید، ارنی هادسون و سیگورنی ویور، می‌شوند نیز قرار است در فیلم Ghostbusters 2020 (نام نهایی فیلم نیست) حضور داشته باشند. جیسون رایتمن، پسر ایوان رایتمن که تهیه‌کننده مجموعه شکارچیان روح و کارگردان دو قسمت اول آن است، کارگردانی قسمت سوم فیلم Ghostbusters را بر عهده خواهد داشت. علاوه بر کارگردانی، رایتمن به‌همراه جیل کنان، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Monster House (خانه هیولا)، فیلم City of Ember (شهر اخگر) و فیلم Poltergeist (پولترگایست)، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را نیز بر عهده دارد.

قسمت جدید فیلم Ghostbusters قرار است در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ (۲۰ تیر ۱۳۹۹) اکران شود. راد در طول سال‌های اخیر بیشتر برای بازی در فیلم‌هایی چون فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای)، فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و واسپ)، فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی)، شناخته می‌شود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده