نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳

مایکل پنیا به فیلم تام و جری اضافه شد

مایکل پنیا برای بازی در نقشی شرور و منفی به جمع بازیگران فیلم Tom and Jerry اضافه شده است.

مهر سال گذشته بود که اعلام شد یک اقتباس سینمایی از انیمیشن تام و جری در دست ساخت است که این فیلم قرار است ترکیبی از لایو اکشن و انیمیشن باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در این فیلم تایید و اعلام شده است. مایکل پنیا پس از توافق با کمپانی برادران وارنر قرار است نقش آنتاگونیست فیلم Tom and Jerry را بازی کند. پنیا در این فیلم به کلویی گریس مورتس اضافه شده که او قرار است نقش مدیر هتل را بازی کند. مورتس قرار است نقش کایلا را که کارمند جدید یک هتل مجلل به نام هتل پارک است، بازی کند. همچنین پنیا نقش شخصیت ترنس را بر عهده دارد که معاون مدیر کل هتل است. او شخصیتی زورگو است که کایلا را به‌عنوان یک استخدامی موقت، استخدام می‌کند تا باعث شود به کار تام و جری خاتمه و مدیریت را تحت تاثیر خود قرار دهد.

Tom and Jerry

در فیلم تام و جری قرار است تام و جری کاملا انیمیشنی باشند و همچنین مانند نسخه اصلی انیمیشن آن، این دو شخصیت قرار نیست صحبت کنند و دیالوگی داشته باشند. تیم استوری، کارگردان فیلم Fantastic Four (چهار شگفت‌انگیز) و فیلم Shaft (شفت)، کارگردانی فیلم Tom and Jerry را بر عهده دارد. مجموعه انیمیشن Tom and Jerry توسط ویلیام هانا و جوزف باربرا خلق و برای اولین‌بار در سال ۱۹۴۰ معرفی شد. در طول سال‌های ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۸ این دو ۱۱۴ انیمیشن کوتاه براساس انیمیشن تام و جری را تولید و منتشر کردند که در نهایت طی این مدت این انیمیشن موفق به دریافت ۷ جایزه اسکار در بخش انیمیشن کوتاه شد. علاوه بر ساخت سریال و انیمیشن‌های کوتاه بیشتر براساس این دو شخصیت محبوب، در سال ۱۹۹۲ نیز انیمیشن Tom and Jerry: The Movie تولید و منتشر شده بود.

فیلم Tom and Jerry برای اکران در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ (۲۷ فروردین ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. پنیا بیشتر برای بازی در فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای)، فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و واسپ)، فصل اول سریال Narcos: Mexico (نارکس: مکزیک)، فیلم The Martian (مریخی) و فیلم The Mule (قاچاقچی) شناخته می‌شود و فیلم Dora and the Lost City of Gold (دورا و شهر گمشده طلا) فیلم بعدی او در طول سال جاری میلادی خواهد بود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده