نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸

اتفاقات سریال WandaVision ظاهرا در دهه ۵۰ میلادی جریان دارد

الیزابت اولسن، بازیگر نقش اسکارلت ویچ اطلاعات جدیدی را از سریال WandaVision که قرار است از دیزنی پلاس منتشر شود، به اشتراک گذاشته است.

ماه گذشته بود که مارول استودیو از تغییر نام سریال Vision and the Scarlet Witch (ویژن و اسکارلت ویچ) خبر داد و حال این سریال قرار است با نام WandaVision (ونداویژن) منتشر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این سریال منتشر شده است. الیزابت اولسن، بازیگر واندا ماکسیموف ملقب به اسکارلت ویچ، در مصاحبه به ورایتی گفت که اتفاقات سریال WandaVision ممکن است در دهه ۵۰ میلادی جریان داشته باشد. او همچنین در مورد منابع الهام سریال و تصویری که ممکن است مکان اتفاقات سریال را نشان دهد، نیز توضیح داد. اولسن گفت:

چندین کتاب کامیک وجود دارد که ما قرار است از آن الهام بگیریم و در سریال WandaVision استفاده کنیم و در زمان رونمایی از سرویس استریم Disney Plus، آن‌ها به ما یک عکس از زمان و مکان اتفاقات سریال نشان دادند که فکر می‌کنم ما در دهه ۵۰ حضور داشتیم.

Witch

اولسن در ادامه گفت که او و پل بتانی، بازیگر نقش ویژن برای بازی در سریال WandaVision بسیار هیجان‌زده هستند و اولسن در ادامه اضافه کرد که فیلمبرداری و تولید این سریال از پاییز امسال آغاز خواهد شد و به نظر می‌رسد که این سریال قرار است در ۶ قسمت تولید و منتشر شود. جک شافر که به نوشتن فیلمنامه فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) کمک کرده و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Black Widow (بلک ویدو) را نیز بر عهده دارد، به عنوان نویسنده فیلمنامه، شورانر و تهیه کننده در سریال WandaVision حضور دارد. علاوه بر این، سریال The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر)، سریال Loki (لوکی)، انیمیشن ?What If و سریال Hawkeye (هاوک آی) نیز برای سرویس استریم دیزنی پلاس در دست ساخت هستند.

سرویس استریم دیزنی پلاس در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۱ آبان ۱۳۹۸) در آمریکا آغاز به کار خواهد کرد که در حال حاضر بیش از ۲۵ سریال اورجینال، بیش از ۱۰ فیلم، مستند و دیگر برنامه‌های اختصاصی برای سرویس استریم Disney Plus تایید و معرفی شده‌اند.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده