نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱

انتشار تصاویر جدید فیلم Shazam، اثر جدید دنیای دی سی

به‌تازگی مجله امپایر و کمپانی برادران وارنر تصاویر جدیدی از فیلم Shazam، فیلم بعدی مجموعه DC منتشر کرده‌اند.

در نمایشگاه کامیک کان سن دیگوی ۲۰۱۸ که اواخر ماه تیر امسال برگزار شد، کمپانی برادران وارنر اولین تریلر رسمی فیلم Shazam (شزم) را منتشر کرد و اواخر ماه دی نیز تریلر کوتاه دیگری از این فیلم مورد انتظار از دنیای دی سی (DC) منتشر شد. تا به امروز شاهد انتشار دومین تریلر رسمی آن نبوده‌ایم و تاریخ انتشار آن نیز مشخص نیست. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از فیلم شزم منتشر شده است. مجله امپایر در شماره جدید خود تصاویر رسمی جدیدی از فیلم Shazam منتشر کرده که در آن شاهد حضور شزم با بازی زکری لوی و شخصیت شرور دکتر سیوانا با بازی مارک استرانگ، هستیم. با این حال، از این ۴ تصویر تنها یک تصویر به صورت رسمی منتشر شده و سه تصویر دیگر از مجله آن گرفته و منتشر شده است. همچنین یک تصویر جدید از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Shazam نیز منتشر شده که در این تصویر تنها شاهد حضور شزم هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

Shazam

زکری لوی، اشر آنجل، مارک استرانگ، گریس فولتون،‌ جک دیلن گریزر، یان چن، خوان آرمند، کوپر اندروز، جایمن هانسو، مارتا میلانس، فیت هرمان، راس باتلر و لاتا لاستن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Shazam حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم شزم بر عهده دیوید اف. سندبرگ، کارگردان‌ فیلم‌هایی چون فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلقت) و فیلم Lights Out (هنگام خاموشی)، بوده است. همچنین هنری گیدن و دارن لمکه نیز کار نوشتن فیلمنامه فیلم Shazam را بر عهده داشته‌اند. 

فیلم Shazam برای اکران در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. همچنین نسخه خانگی فیلم Aquaman (آکوامن) که در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۱۹ (۶ فروردین ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد، قرار است حاوی یک ویدیوی ۳ دقیقه‌ای اختصاصی از فیلم شزم باشد.


منبع Heroichollywood
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده