نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶

ادامه پخش سریال پانیشر و سریال جسیکا جونز لغو شد

شبکه نتفلیکس از لغو سریال The Punisher پس از دو فصل و سریال Jessica Jones پس از سه فصل خبر داده است.

طی ماه‌های گذشته شبکه نت فلیکس سه سریال مشترک خود با مارول را که شامل سریال Iron Fist (آیرون فیست) پس از دو فصل، سریال Luke Cage (لوک کیج) پس از دو فصل و سریال Daredevil (دردویل) پس از سه فصل می‌شود، لغو کرده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ادامه پخش دو سریال باقی مانده مشترک شبکه Netflix و مارول نیز لغو شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، شبکه نتفلیکس سرانجام اعلام کرد که ادامه پخش سریال The Punisher (پانیشر) پس از دو فصل و سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) پس از سه فصل لغو شده است. بدین ترتیب با انتشار فصل سوم سریال Jessica Jones که قرار است در طول سال ۲۰۱۹ منتشر شود، همکاری نتفلیکس و مارول رسما به اتمام خواهد رسید. نتفلیکس در بیانیه منتشر شده در مورد لغو ادامه پخش سریال The Punisher گفت:

سریال The Punisher برای فصل سوم در شبکه نتفلیکس باز نخواهد گشت. استیو لایتفوت، شورانر سریال، تیم تولید فوق العاده و بازیگران استثنایی از جمله جان برنتال، سریال تحسین شده و کاملی را برای طرفداران به نمایش گذاشتند و ما افتخار می‌کنیم که سریال آن‌ها بخشی از شبکه نتفلیکس در طی سال‌های آینده خواهد بود.

Jessica Jones

نتفلیکس در ادامه از لغو ادامه پخش سریال Jessica Jones خبر داد و در بیانیه منتشر شده گفت:

علاوه بر این، در بررسی برنامه‌های خود با مارول تصمیم گرفتیم که فصل سوم سریال Jessica Jones نیز فصل پایانی آن باشد. ما از ملیسا روزنبرگ، کریستین ریتر و تمام بازیگران و عوامل تولید سریال برای این سه فصل فوق العاده و پیشگام که باعث شد این سریال‌ها توسط مراسم جوایز بسیاری از جمله Peabody شناخته شوند، قدردانی می‌کنیم. ما از مارول برای این همکاری پنج ساله و بسیار مفید سپاسگزاریم و از تمامی طرفداران پرشور که از ابتدای این سریال‌ها آن‌ها را دنبال کرده‌اند نیز تشکر می‌کنیم.

Jessica Jones season 2

جف لاب، رئیس بخش تلویزیون مارول نیز با انتشار نامه‌ای به طرفداران این سریال‌ها گفت:

از طرف تمام کسانی که در بخش تلویزیونی مارول حضور دارند، می‌گویم که بیشتر از این ما نمی‌توانیم به مخاطبانمان افتخار کنیم. شریک شبکه ما ممکن است که تصمیم گرفته باشد که دیگر نمی‌خواهد ادامه داستان این شخصیت‌های بزرگ را نشان دهد، اما شما مارول را بهتر از هرکسی می‌شناسید. همانطور که پدر متیو مورداک یکبار گفت: مت، بزرگی یک مرد به چگونه زمین خوردن او نیست؛ بلکه به این است که چگونه مجددا بلند شود.

جان برنتال، بازیگر نقش فرانک کسل ملقب به پانیشر نیز با انتشار پیامی در صفحه رسمی خود اینستاگرام با طرفداران و این نقش خداحافظی کرده است. با این حال، با توجه به حرف‌های لاب احتمال احیای این سریال‌ها از شبکه دیگری وجود دارد. اولین گزینه سرویس استریم دیزنی پلاس است که به توجه به قرارداد مارول با نتفلیکس، حداقل امکان احیای این سریال‌ها توسط این سرویس استریم جدید تا دو سال آینده ممکن نیست. گزینه دوم شبکه استریم هولو (Hulu) است که به تازگی به این موضوع ابراز علاقه کرده است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده