نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

سریال Legion پس از فصل سوم به پایان می‌رسد

شبکه FX و بخش تلویزیونی مارول اعلام کردند که فصل سوم سریال Legion، آخرین فصل این سریال خواهد بود و پس از آن سریال به پایان می‌رسد.

ماه خرداد امسال بود که شبکه FX و بخش تلویزیونی مارول از تمدید سریال Legion (لژیون) برای فصل سوم خبر دادند. در حال حاضر فصل سوم این سریال بسیار متفاوت از مجموعه X-Men (ایکس من) مراحل فیلمبرداری و تولید خود را سپری می‌کند و قرار است در طول سال ۲۰۱۹ شاهد انتشار آن باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فصل سوم Legion قرار است آخرین فصل این سریال باشد. جان لندگراف، مدیرعامل شبکه FX در حاشیه تور مطبوعاتی منتقدان تلویزیونی زمستان سال ۲۰۱۹ گفت که این سریال پس از اتمام فصل سوم به پایان خواهد رسید، اما او توضیح داد که این موضوع به معنای لغو پخش آن نیست و نوآ هاولی، سازنده و خالق این مجموعه از ابتدا برای ساخت سه فصل از سریال Legion برنامه ریزی کرده بود.

همچنین مارول نیز ضمن تایید این خبر اعلام کرد که پخش فصل سوم سریال Legion که هنوز تعداد قسمت‌های آن اعلام نشده است، از ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ (خرداد یا تیر ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. ماه گذشته بود که شبکه FX و بخش تلویزیونی مارول از اضافه شدن لورن تسای به جمع بازیگران فصل سوم برای بازی در یک نقش کلیدی و مهم خبر داده بودند. او قرار است نقش شخصیت جدیدی به نام Switch (سویچ) را در فصل سوم این سریال بازی کند که او یک میوتنت جوان است که نقشی بسیار مهم و کلیدی را در اجرای برنامه‌های دیوید هالر با بازی دن استیونز، دارد. حال هاوی از اضافه شدن دو بازیگر جدید در فصل سوم و پایانی سریال Legion خبر داده است.

استفانی کورنلیوسن با سابقه بازی در سریال Mr. Robot (آقای ربات)، قرار است نقش گابریل، مادر دیوید هالر را بازی کند و هری لوید با سابقه در سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) نقش پروفسور ایکس، پدر دیوید هالر را بر عهده دارد که قطعا خبر بسیار هیجان انگیزی برای طرفداران مارول و این سریال خواهد بود. شخصیت لژیون توسط کریس کلیرمونت و بیل سینکیویچ خلق و برای اولین‌بار در سال ۱۹۸۵ معرفی شده که سریال Legion اقتباسی از کمیک‌های شخصیت لژیون در دنیای افراد X-Men است. همچنین نوآ هاولی برای ساخت، نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فصل سوم سریال Legion بازگشته است. علاوه بر این سریال، او وظیفه ساخت فصل چهارم سریال Fargo (فارگو) را نیز بر عهده دارد و او همچنین قرار است سریال Piety (پایتی) را نیز برای شبکه FX تولید کند


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده