نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸

تاریخ پخش فصل دوم سریال Chilling Adventures of Sabrina اعلام شد

شبکه نتفلیکس تاریخ انتشار فصل دوم سریال Chilling Adventures of Sabrina را رسما تایید و اعلام کرد که زودتر از انتظار منتشر خواهد شد.

اوایل ماه آبان بود که فصل اول سریال Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) از شبکه نت فلیکس منتشر شد که با استقبال منتقدان مواجه و در ادامه بینندگان شبکه نتفلیکس از این سریال فانتزی ترسناک استقبال بسیار خوبی کردند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار فصل دوم سریال Sabrina (سابرینا) تایید و اعلام شده است. شبکه Netflix اعلام کرد که فصل دوم این سریال در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) از این شبکه استریم منتشر خواهد شد که بسیار زودتر از انتظار طرفداران سریال است. با این حال، فیلمبرداری فصل اول و دوم سریال Chilling Adventures of Sabrina انجام شده است و انتشار زودهنگام فصل دوم آن نمی‌تواند اتفاق عجیبی باشد، اما بسیاری انتظار داشتند که مانند فصل اول، فصل دوم این سریال نیز در ایام هالووین منتشر شود.

در فصل دوم سریال Chilling Adventures of Sabrina قرار است شاهد یک نسخه متفاوت از شخصیت سابرینا باشیم که پس از اتفاقات فصل اول به نظر می‌رسد که او مسیر خود را انتخاب کرده است، اما او هنوز باید با بخش از زندگی فانی خود مواجه شود. همچنین نتفلیکس فصل دوم سریال Sabrina را به‌عنوان بخش دوم (Part 2) معرفی کرده است که به نظر می‌رسد در صورت تمدید این سریال برای فصل سوم، شاهد داستان متفاوت‌تری نسبت به دو فصل اول آن را که اتفاقاتش پشت سرهم و مرتبط با یکدیگر جریان دارد، شاهد باشیم. همچنین سریال Chilling Adventures of Sabrina دارای یک قسمت ویژه کریسمس با نام A Midwinter’s Tale نیز خواهد بود که این قسمت برای پخش در تاریخ ۱۴ دسامبر امسال (۲۳ آذر) برنامه‌ریزی شده است

کرنان شیپکا، جاز سینکلر، میشل گومز، چنس پردومو، میراندا اتو، ریچارد کویل، لوسی دیویس، روس لینچ، برانسون پینچوت، ادلاین رادولف، ابیگیل کاون و تاتی گابریل از جمله بازیگرانی هستند که سریال Chilling Adventures of Sabrina حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. روبرتو آگویر ساکاسا، نویسنده سریال Riverdale (ریوردیل) و خالق شخصیت سابرینا، وظیفه ساخت سریال Sabrina را بر عهده دارد. فصل دوم سریال سابرینا که مانند فصل اول در ۱۰ قسمت تولید شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده