نویسنده: مهرداد داودی
// یکشنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

شهاب حسینی به فیلم سینمایی شب پیوست

شهاب حسینی، بازیگر نام آشنای سینمای ایران به فیلم «شب» به کارگردانی حسن کلاهی پیوست. فیلمبرداری این فیلم در امریکا انجام خواهد شد. با زومجی همراه باشید.

شهاب حسینی یکی از محبوب‌ترین بازیگران سینمای ایران است. این بازیگر پر طرفدار با حضور در هر فیلم سینمایی توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب می‌کند. طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، شهاب حسینی به فیلم سینمایی شب پیوسته است. شهاب حسینی اولین بازیگر این فیلم است. با توجه به فضای رمزآلود فیلم شب، انتظار می‌رود شاهد نقش آفرینی متفاوتی از شهاب حسینی باشیم. وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده حسن کلاهی و تهیه آن بر عهده محمد درمنش است. فیلمبرداری این فیلم پس از پایان پیش تولید طی چند روز آینده در کشور امریکا آغاز خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی چنین آمده است:

یک زوج جوان ایرانی که مدتی است در آمریکا زندگی می‌کنند یک شب وارد هتلی می‌شوند که خورشید در آنجا طلوع‌ ندارد...

شهاب حسینی در حال حاضر فیلم‌های «لابی»، «لابیرنت» و «نبات» را آماده اکران دارد. او پیش از این نیز در فیلم‌ها و سریال‌هایی مانند «جدایی نادر از سیمین»، «فروشنده»، «درباره الی»، «حوض نقاشی» و «شهرزاد» نقش آفرینی‌های موفقی داشته است. حسینی همچنین به تازگی یک شرکت فیلمسازی به نام «Seven Skies Entertainment» در کشور امریکا تاسیس کرده است. مدتی پیش نیز پوران درخشنده از او به عنوان کاندید بازیگر نقش اول فیلم «هیس! پسرها فریاد نمی‌زنند» یاد کرد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده