نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲

اولین تصاویر الون در فصل سوم سریال Stranger Things منتشر شد

اولین تصاویر از ملی بابی براون، بازیگر نقش الون در پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال Stranger Things منتشر شد.

اردیبهشت امسال، شبکه نت‌ فلیکس با انتشار ویدیویی از شروع فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) خبر داد. فیلمبرداری و تولید این سریال در استودیوی فیلمسازی پاین‌وود در آتلانتا در جریان است و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از شخصیت الون با بازی ملی بابی براون، به‌همراه مکس با بازی سدی سینک، در پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال Stranger Things منتشر شده است. طبق این تصاویر و توصیفات آن، اتفاقات سریال در تابستان جریان دارد و الون و مکس ظاهرا به دوست‌های صمیمی تبدیل شده‌اند و در حال گذراندن تابستان با یکدیگر هستند. با این حال، آن‌ها در حال برگشت از یک مکان تفریحی هستند که با توجه به لباس بارانی و خیس شدن آن‌ها، باران نیز در حال باریدن است که این بخش در صحنه فیلمبرداری شبیه‌سازی شده است. نکته عجیب صحنه استفاده از بدلکار برای سدی سینک و ملی بابی براون است که ظاهرا قرار نیست یک صحنه بی‌حادثه و عادی باشد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

ملی بابی براون در نقش الون، دیوید هاربر در نقش کلانتر جیم هاپر، فین ولفهارد در نقش مایکل ویلر، گیتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون، کلب مک لاگلین در نقش لوکاس سینکلر، نوآ اشنپ در نقش ویل بایرز، وینونا رایدر در نقش جویس بایرز، چارلی هیتون در نقش جاناتان بایرز، ناتالیا دایر در نقش نانسی ویلر، جو کری در نقش استیو هرینگتون، سدی سینک در نقش مکس میفیلد، دیکر مونتگمری در نقش بیلی هارگرو، کارا بوینو در نقش کارن ویلر، پل رایزر در نقش سم اوونز، پرایا فرگوسن در نقش اریکا، مایا هاوک در نقش رابین، فرانچسکا رآله در نقش هدر، کری الویس در نقش شهردار کلاین و جک بیوزی در نقش بروس، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال Stranger Things حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

آذر سال گذشته، شبکه نتفلیکس سریال Stranger Things را رسما برای فصل سوم تمدید کرد. مانند فصل اول، فصل سوم این سریال قرار است در ۸ قسمت تولید و در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ منتشر شود. مانند دو فصل گذشته، کار ساخت فصل سوم این سریال بر عهده برادران دافر خواهد بود.


منبع Heroichollywood
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده