نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵

حضور دو بازیگر جدید در فصل سوم سریال The Crown تایید شد

شبکه نتفلیکس حضور دو بازیگر جدید در فصل سوم سریال محبوب و تحسین‌شده تاج (The Crown) را تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس از اضافه شدن دو بازیگر جدید به جمع بازیگران فصل سوم سریال The Crown خبر داده است. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، ارین دوهرتی، بازیگر سریال Call the Midwife، به جمع بازیگران فصل سوم این سریال اضافه شده و قرار است نقش شاهدخت آن را بازی کند. شاهدخت آن تنها دختر ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ است. همچنین TVLine در خبری دیگر از اضافه شدن بن دنیلز، بازیگر سریال The Exorcist و سریال House of Cards (خانه پوشالی)، به جمع بازیگران فصل سوم سریال The Crown خبر داده است. دنیلز قرار است نقش لرد اسنودون را در فصل سوم سریال تاج بازی کند. 

پیش از این، توبیاس منزیس، بازیگر سریال Outlander (غریبه) قرار بود نقش دوره میانسالی پرنس فیلیپ را در فصل سوم سریال The Crown بازی کند. او قرار است در سریال تاج جانشین مت اسمیت شود که پیش از این او در دو فصل اول سریال نقش پرنس فیلیپ را بازی کرده بود. آبان سال گذشته نیز اعلام شد الیویا کلمن قرار است نقش دوره میانسالی ملکه الیزابت دوم را در دو فصل سوم و چهارم سریال The Crown بازی کند. قرارداد منزیس نیز برای دو فصل سوم و چهارم است. در سریال The Night Manager (مدیر شب)، منزیس و کلمن هم‌بازی بوده‌اند.

Erin Doherty Joins The Crown Season 3 as Princess Anne

سریال The Crown از زمان عروسی و سپس تاجگذاری ملکه الیزابت دوم در سال ۱۹۴۷ آغاز شد و هر دو فصل یک دوره زندگی این شخصیت را نشان خواهد داد و به همین منظور بازیگران نقش‌های اصلی هر دو فصل عوض می‌شوند. اتفاقات فصل سوم پس از رسوایی فصل دوم جریان دارد که ارتش مسلح ملکه الیزابت دوم وارد یک جنگ غیر قانونی در مصر می‌شود و هارولد ویلسون به‌عنوان سومین نخست وزیر دوره ملکه الیزابت دوم در دهه ۶۰ میلادی معرفی می‌شود. هر فصل سریال قرار است یک دوره تاریخی مهم را نمایش دهد و انتظار می‌رود که تا قرن ۲۱ و زمان حال ادامه داشته باشد. کار ساخت و نوشتن فیلمنامه سریال The Crown بر عهده پیتر مورگان است.

مانند دو فصل اول، فصل سوم سریال The Crown نیز در ۱۰ قسمت تولید و در اوایل سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد. استیون دالدری به‌عنوان کارگردان و اندی هریس به‌عنوان تهیه کننده در فصل سوم سریال The Crown باز خواهند گشت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده