نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

اولین پوستر رسمی فیلم Halloween بازگشت مایکل مایرز را نشان می‌دهد

یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس اولین پوستر فیلم هالووین (Halloween) را منتشر کرده‌اند که در آن شاهد حضور مایکل مایرز هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس اولین پوستر رسمی فیلم Halloween را منتشر کرده‌اند. جیمی لی کرتیس، بازیگر نقش لوری استرود در مجموعه ترسناک هالووین، با انتشار تصویری در توییتر رسمی خود این پوستر را منتشر کرده است که در آن شاهد بازگشت مایکل مایرز هستیم که ماسک آن با ظاهری قدیمی‌‌تر که اشاره به افزایش سن این شخصیت دارد، قابل مشاهده است. اگرچه هنوز خلاصه داستان این فیلم منتشر نشده، اما کرتیس در توییت خود به زمان و مکان اتفاقات فیلم نیز اشاره کرده است. طبق گفته کرتیس، فیلم Halloween حدود ۴۰ سال پس از اتفاقات فیلم اول جریان دارد و او منتظر بازگشت مایکل مایرز به شهر هدنفیلد در ایالت نیوجرسی و مقابله با او است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Halloween Poster

تمرکز اتفاقات و داستان فيلم Halloween روی لوری استرود به‌همراه دختر و نوه‌اش خواهد بود که قرار است ۴۰ سال پس از حوادث فیلم اول، بار دیگر در برابر مایکل مایرز ملقب به شیپ (The Shape) قرار بگیرد و با او مقابله کند. جیمی لی کرتیس در نقش لوری استرود، جودی گریر در نقش کارن استرود (دختر لوری استرود)، اندی متیچاک در نقش آلیسون استرود (نوه لوری استرود)، نیک کسل و جیمز جود کورتنی در نقش مایکل مایرز و ویرجینیا گاردنر در نقش ویکی، از جمله بازیگرانی هستند که در فيلم Halloween حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

علاوه بر این بازیگران، مایلز رابینز، دیلن آرنولد، درو شاید، راب نیتر، ریان ریس و ویل پاتون، دیگر بازیگرانی هستند که در فيلم Halloween حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده گوردون گرین، کارگردان فیلم Pineapple Express (پاین‌اپل اکسپرس)، بوده است. گوردون گرین به‌همراه دنی مک‌براید، سازنده و نویسنده سریال Eastbound & Down، کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. جان کارپنتر، کارگردان و خالق اصلی این مجموعه، نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی و مشاور در این پروژه حضور دارد. بلوم هاوس وظیفه ساخت فیلم Halloween را بر عهده دارد و یونیورسال نیز مسئولیت انتشار این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

فیلم Halloween قرار است به مناسبت چهلمین سالگرد مجموعه هالووین در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده