نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸

بازیگر سریال Game of Thrones به جمع بازیگران فیلم Wonder Woman 2 پیوست

شرکت برادران وارنر از اضافه شدن پدرو پاسکال به جمع بازیگران فیلم Wonder Woman 2 برای بازی در یک نقش مهم و کلیدی خبر داد.

ماه گذشته بود که کریستن ویگ،‌ بازیگر فیلم Bridesmaids (ساقدوش‌ها)، برای بازی در نقش شرور و منفی چیتا به جمع بازیگران فیلم زن شگفت‌انگیز ۲ (Wonder Woman 2) پیوست. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در این فیلم ابرقهرمانی از دنیای سینمایی دی سی (DC) تایید و اعلام شده است. پدرو پاسکال، بازیگری که او را بیشتر برای بازی در نقش اوبرین مارتل در فصل چهارم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و خاویر پنیا، مامور DEA در سریال Narcos (نارکس) می‌شناسیم، برای بازی در فیلم Wonder Woman 2 قرارداد همکاری امضا کرده است. با این حال، اطلاعاتی از نقش و شخصیتی که پاسکال قرار است در این فیلم بازی کند، منتشر نشده است؛ اما اینترتینمنت ویکلی گزارش داد که او قرار است یک نقش مهم و کلیدی را در دنباله فیلم Wonder Woman (زن شگفت‌‌انگیز) بازی کند.

اتفاقات فیلم Wonder Woman 2 قرار است در دهه ۸۰ میلادی و در طول دوران جنگ سرد جریان داشته باشد و در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این فیلم در دسترس نیست. پاسکال پیش از این در فیلم تلویزیونی Exposed با پتی جنکینز، کارگردان فیلم Wonder Woman 2 همکاری کرده بود. علاوه بر کارگردانی، جنکینز به‌همراه جف جانز و دیوید کالاهام کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را نیز بر عهده دارد. علاوه بر سریال Game of Thrones و سریال Narcos، پاسکال در فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) و فیلم The Great Wall (دیوار بزرگ چین) نیز حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است. با این حال، او قرار نیست در فصل چهارم سریال Narcos بازگردد و مایکل پنیا، بازیگر فیلم Ant-Man (مرد مورچه‌ای)، و دیگو لونا، بازیگر فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان)، ستارگان اصلی فصل چهارم سریال Narcos خواهند بود.

فیلم Wonder Woman 2 قرار است در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. پتی جنکینز برای کارگردانی و گل گدوت برای بازی در نقش پرنسس دایانا ملقب به زن شگفت‌ انگیز، در این فیلم باز خواهند گشت. فیلم Wonder Woman در تابستان سال گذشته به روی پرده‌های سینما رفت و علاوه بر دریافت نقدهای بسیار مثبت، این فیلم توانست بیش از ۸۲۱ میلیون دلار در سراسر جهان نیز فروش کند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده