// جمعه, ۲۹ دی ۹۶ ساعت ۱۹:۳۱

کمپانی سونی پیکچرز از تغییر تاریخ اکران اسپین‌آف بدون نام و عنوان فیلم مردان سیاه پوش (Men in Black) خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی سونی پیکچرز اعلام کرد که تاریخ اکران اسپین‌ آف فیلم Men In Black تغییر کرده است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، این فیلم در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران شود، اما این فیلم اکنون قرار است در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۴ خرداد ۱۳۹۸) به روی پرده‌های سینما برود. این وب‌سایت اضافه کرد که فیلم John Wick: Chapter 3 (جان ویک: قسمت ۳) دلیل عقب افتادن زمان اکران اسپین‌آف فیلم Men in Black بوده است و کمپانی سونی پیکچرز تصمیم گرفت که این فیلم را کمی دیرتر از زمان اعلام‌شده اکران کند. حال این فیلم در این تاریخ باید با فیلم Shaft (شفت) رقابت کند.

همچنین اکنون اسپین‌آف فیلم Men in Black قرار است یک هفته پس از اکران فیلم Gambit (گمبیت)، ریبوت فیلم Charlie's Angels (فرشتگان) و انیمیشن The Secret Life of Pets 2 (زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲) و یک هفته پیش از اکران انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴)، به روی پرده‌های سینما برود. همچنین در اواخر ماه ژوئن نیز قرار است فیلم Transformers 7 (تبدیل شوندگان ۷) و فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ)، اکران شوند. با این حال، قرار نیست شاهد حضور ویل اسمیت یا تامی لی جونز در اسپین‌آف فیلم Men in Black باشیم، اما فیلم جدید مجموعه مردان سیاه پوش قرار است دنیای سه‌گانه اصلی این مجموعه را گسترش بدهد. علاوه بر این، هنوز کارگردان و بازیگران این فیلم نیز مشخص و معرفی نشده‌اند.

Men in Black

این پروژه قرار است متفاوت از پروژه مشترک فیلم 21Jump Street (خیابان جامپ شماره ۲۱) و فیلم MI23 باشد که جونا هیل قرار است در آن به ایفای نقش بپردازد. با وجود اینکه هیل سال گذشته گفت که وضعیت این فیلم کاملا پیچیده است، اما این پروژه هنوز مراحل توسعه خود را سپری می‌کند. کار نوشتن فیلمنامه اسپین‌آف فیلم Men In Black که در حال حاضر عنوان و نام رسمی ندارد، بر عهده آرت مارکوم و مت هالووی، نویسندگان فیلم Iron Man (مرد آهنی) و فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) خواهد بود. والتر پارکس، لوری مک دونالد و استیون اسپیلبرگ نیز که تهیه‌کنندگی سه قسمت قبلی این فیلم را بر عهده داشته‌اند، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فیلم Men in Black حضور خواهند داشت. 

فیلم Men in Black در تابستان سال ۱۹۹۷ با بازی ویل اسمیت و تامی لی جونز به روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد ۵۸۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. پس از آن، فیلم Men in Black II (مردان سیاه‌پوش ۲) که دنباله فیلم اول بود، در سال ۲۰۰۲ اکران شد و توانست ۴۴۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. علاوه بر فروش پایین‌تر نسبت به قسمت اول، فیلم Men in Black II نقدهای متوسط و ضعیفی را نیز از سوی منتقدان دریافت کرد. در نهایت فیلم Men in Black 3 (مردان سیاه‌پوش ۳) در سال ۲۰۱۲ به روی پرده رفت و با وجود مشکلاتی که در زمان فیلمبرداری برای این فیلم به‌وجود آمده بود، این فیلم موفق شد ۶۴۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. کارگردانی هر سه فیلم Men in Black بر عهده بری ساننفلد بوده است.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده