// سه شنبه, ۲۶ دی ۹۶ ساعت ۰۹:۰۲

برادران وارنر تصویر جدیدی از فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald را منتشر کرده‌ که در آن شاهد حضور شخصیت نیوت اسکمندر هستیم.

در طول هفته‌های گذشته، تصاویر متعدد و جدیدی از فیلم مورد انتظار جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) منتشر شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی برادران وارنر تصویر جدیدی از این فیلم را منتشر کرده است. در این تصویر، شخصیت نیوت اسکمندر با بازی ادی ردمین دیده می‌شود که یک کارت پستال را که تصویر شهر پاریس و برج ایفل در روی آن نقش بسته است، در دست دارد. همانطور که پیش از این اعلام شده، اتفاقات فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در شهر پاریس جریان خواهد داشت و این تصویر اشاره‌ای به تغییر محل اتفاقات فیلم از شهر نیویورک به شهر پاریس دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald، دومین فیلم از پنج‌گانه جدید دنیای جادوگری هری پاتر و جی کی رولینگ است. فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها)، نخستین فیلم این مجموعه بود که سال گذشته به‌روی پرده‌های سینما رفت. ماه گذشته، برادران وارنر از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald خبر داد. داستان این فیلم، پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد که در پایان آن مشاهده کردیم که گلرت گریندل‌والد توسط سازمان MACUSA و با کمک نیوت اسکمندر دستگیر شد. با این حال، گریندل‌والد موفق شده از زندان فرار کند و در حال جذب پیروان بیشتری برای خود است. آلبوس داملبدور در تلاش است تا برنامه‌ها و نقشه‌های گریندل‌والد را خنثی کند و در این راه کمک نیوت اسکمندر، شاگرد سابقش در مدرسه هاگوارتز را قبول می‌کند. با این حال، این ماموریت ساده‌ای نخواهد بود و آن‌ها از خطراتی که این ماموریت دارد، آگاه هستند. 

ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر، کاترین واترستون در نقش تینا گلدستین، ازرا میلر در نقش کریدنس بربون، زو کراویتز در نقش لیتا لسترنج، آلیسون سودول در نقش کویینی گلدستین، دن فوگلر در نقش جیکوب کوالسکی، جانی دپ در نقش گلرت گریندل والد، جود لاو در نقش دامبلدور جوان، کالوم ترنر در نقش تسئوس اسکمندر، برونتیس جودورافسکی در نقش نیکلاس فلامل، درک ریدل در نقش تراکویل تراورس، پاپی کربی تیچ در نقش رزیر، ولف راث در نقش اسپیلمن، ویکتوریا یتس در نقش بانتی، کورنل جان در نقش آرنولد گازمن و جسیکا ویلیامز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald حضور دارند و به‌ ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald قرار است در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۵ آبان ۱۳۹۷) اکران شود. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم مانند قسمت اول بر عهده جی کی رولینگ خواهد بود و دیوید یتس نیز مانند فیلم اول کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.


منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده