نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲

جیسون موموآ از فیلم Aquaman می‌گوید

جیسون موموآ، بازیگر نقش آرتور کری در مصاحبه جدید خود در مورد فیلم آکوامن (Aquaman) صحبت کرده است.

کمتر از یک سال دیگر فیلم Aquaman، فیلم بعدی دنیای سینمایی دی سی (DC) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. جیسون موموآ ایفاگر نقش شخصیت آکوامن در این دنیای سینمایی است و برای فیلم مستقل این شخصیت نیز باز خواهد گشت. ماه مهر امسال، کمپانی برادران وارنر از به پایان رسیدن فیلمبرداری و تولید این فیلم خبر داد. طی چند هفته گذشته، اولین تصاویر رسمی فیلم Aquaman منتشر شده که در تصویر اول آرتور کری در یک مکان نامشخص در حال قدم زدن است و در تصویر دوم، آکوامن در حال مبارزه با یک شخصیت شرور با هویتی نامشخص است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، موموآ در مورد فیلم Aquaman، شخصیت آکوامن و الهامی که این فیلم می‌تواند برای اشخاص مختلف داشته باشد، صحبت کرده است. 

Justice League

در مصاحبه با روزنامه دیلی تلگراف استرالیا، جیسون موموآ، بازیگر سابق سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) که نقش کال دروگو را در این سریال بر عهده داشته است، گفت که دوست دارد نیمی از شخصیت آکوامن انسان و نیمی دیگر از شخصیت او ماهی باشد. او در واقع اشاره‌ای به والدین جالب خود دارد که پدر موموآ از بومیان هاوایی بوده، اما مادر او یک آلمانی، ایرلندی و از بومیان آمریکایی بوده است. همچنین موموآ ابراز امیدواری کرد که ماجراجویی مستقل شخصیت آکوامن الهام‌بخش کسانی باشد که در جایی بزرگ شده‌اند یا در حال رشد هستند که متعلق به آنجا نیستند و با آن سازگاری ندارند. موموآ گفت:

من واقعا می‌توانم این افراد را درک کنم. من در هاوایی به دنیا آمدم و در آیووا بزرگ شدم. او (آکوامن) اهل آتلانتیس-هاوایی است و واقعا شما احساس نمی‌کنید که او به هر دو مکان تعلق داشته باشد و او تنها به یک مکان تعلق دارد.

Aquaman in Justice League

در ابتدا شخصیت آکوامن حضور بسیار کوتاهی را در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) داشت و سپس در فیلم Justice League (لیگ عدالت) شاهد معرفی کامل و حضور پررنگ این شخصیت بودیم. کارگردانی فیلم Aquaman بر عهده جیمز وان بوده و ویل بیل نیز کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است. پیتر سفران، زک اسنایدر، دبورا اسنایدر، جف جانز، جان برگ و راب کاوان، به‌عنوان تهیه‌کننده و تهیه‌کننده اجرایی در فیلم Aquaman حضور دارند.

جیسون موموآ در نقش آرتور کری (آکوامن)، امبر هرد در نقش ملکه مرا، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریو (اوشن مستر)، نیکول کیدمن در نقش آتلانا (مادر آکوامن)، یحیی عبدل متین دوم در نقش بلک مانتا، تمورا موریسون در نقش توماس کوری (پدر آکوامن)، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، دولف لاندگرن در نقش شاه نرئوس، لودی لین در نقش مارک، گراهام مک‌تاویش در یک نقش نامشخص و مایکل بیچ در نقش جسی کین (پدر بلک مانتا)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Aquaman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Aquaman قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده